До 15 грудня  триває прийом робіт на фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival. Цього разу тема конкурсу — протидія дискримінації.  Переможців, традиційно, оберуть фахові журі, призери отримають ротацію в кінотеатрах та грошові винагороди. Ми відібрали 5 соціальних реклам, які стали фіналістами попереднього конкурсу, об’єднаних темою взаємоповаги.
 
HUMAN Agency створили історію про один непростий похід в магазин: «Деяким людям дуже непросто сказати елементарне «дякую». Ніби бути ввічливим так складно, як, наприклад, марафон пробігти. Власне так і трапилась наша історія», — розповідає Маша Науменко, співзасновниця агенції.
 
 
 
Василь Білик розповів як  боротися з «обломами»:  «Ми всі хочемо жити в новій країні і по-новому, але не завжди знаємо, як це зробити. І тут спала на думку одна дуже проста теза: «Та все ж починається з мене!» Я не навчуся поважати інших, поки себе не почну поважати. По-справжньому. Тоді й народилася така проста історія про хлопця, який обламав кайф самому собі».
                                            
 
Режисер Андрій Лагутін закликає правильно використовувати свої органи: «Уміння чути — це одна з головних складових взаємоповаги. Оскільки про це часто забувають, я вирішив присвятити свою відеороботу саме цій важливій навичці».
 
 
Богдан Лук’яненко попереджає, що за нечемними громадянами приходить Френдмен: «Відправляючи цю роботу на конкурс, я підозрював, що вона може потрапити у шортлист завдяки своїй дивакуватості. Так, напевно і сталося».
Орест Смілянець зняв лайфхак для особливо дратівливих: «Пауза дозволяє опанувати себе, прийняти рішення з меншою кількістю емоцій. Цю роботу знято, щоб нагадати глядачам про такий простий, але важливий інструмент людського спілкування».
 
 
Свою соціальну рекламу можна надіслати, заповнивши заявку на сайті фестивалю: www.molodiya.com.ua

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Премия «Оскар» побила собственный рекорд по стоимости рекламного времени

то на 8% больше, чем в минувшем году,  подчеркнула представитель компании. Однако это ещё ...

Ad Black Sea 2016 объявляет команду жюри и Председателя конкурса Media

Koenraad Lefever закончил факультет Прикладных Искусств в Брюсселе. Koenraad попробовал несколько небольших агентств, после ...

Частичка тебя продолжит жить…

Согласно данным опросов, люди не передают органы умершего родственника в больницу, поскольку чаще всего ...

Как стать креативным: 5 шагов к успеху

1. Вдохновение и мотивация. Мотивация необходима для понимания того, к чему стремиться, чтобы не ...

Железный трон из льда

Анонсируя выход на Blu-Ray и DVD четвёртого сезона сериала «Игры престолов», телеканал HBO установил ...

Капля, которая спасает жизнь

Итальянское агентство из Милана FCB через таблицу Менделеева показало, что кровь не может быть ...