З 8 по 15 червня цього року в Києві було проведено незалежне дослідження «Актуальні проблеми міста Києва очима киян». Більша частина опитаних, а саме 74% відсотки, вважають, що в місті є  ряд  значущих проблем які вимагають максимальної уваги влади та ефективного вирішення.
 
«Квартирні крадіжки в Києві, а також підвищення рівня загальної криміногенності отримали зашкальні 85 % відповідей.  Серед самих найдошкульних проблем, озвучених киянами: скорочення кількості парків і зон відпочинку,  хаотична і незаконна забудова міста і морально застарілий план розвитку міста», — зазначила заступник директора компанії InMind, Олена Бондарчук в рамках презентації результатів дослідження, яка відбулася 26 червня. 
 
Питання пов’язані з упорядкуванням зовнішньої реклами столиці важливі для кожного третього респондента і лише 7 % опитаних вважають за необхідне максимальне зниження кількості реклами на вулицях міста.
 
«Ринок зовнішньої реклами системно працює над тим, щоб стати більш соціально корисним і значно більш інтегрованим в міській простір. Зокрема, ми бачимо шляхи вирішення цього питання за рахунок підвищення прозорості ринку. — коментує виконавчий директор Асоціації зовнішньої реклами України Оксана Поліщук , — Зокрема, ми реалізуємо всеукраїнській проект, над підготовкою якого працювали кілька років. Це проект – створення відкритої та доступної бази даних легальних конструкцій. Це системна робота, яка дозволить суттєво знизити рівень корупції та кількість нелегальних конструкцій в кожному місті України».
 
Цікава інформація, що 80 % опитаних  підтримують соціальну рекламу на бордах. Більше половини знають кілька популярних соціальних проектів, які рекламувались в такий спосіб. Згідно з дослідженням, найпопулярнішим сюжетом на носіях зовнішньої реклами в столиці стала серія«Служба розшуку дітей». Серед лідерів рейтингу проектів також:«Небесна сотня. Герої не вмирають », «101. Служба порятунку. Відповідність рятує життя» та інші.
 
В перспективі компанія ІнМайнд  та Асоціація зовнішньої реклами України обговорюють можливість проведення схожих досліджень в інших містах задля систематизації вивчення громадської думки у ставленні до галузі.

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У пешеходов есть имена (ВИДЕО)

По словам полиции Абу-Даби, в 20% всех дорожно-транспортных происшествий в ОАЭ страдают пешеходы. Чтобы ...

Объем рекламно-коммуникационного рынка Украины 2016 и прогноз объемов рынка 2017. Экспертная оценка Всеукраинской рекламной коалиции

Напомним, что под объемами рекламно-коммуникационного рынка понимаются объемы медиа (прямой) рекламы, а, кроме того, ...

Итоги Future Lab: трансформация коммуникаций

Пресса Пресса – самый дискутивный медиаканал, о котором одни говорят как об утилитарном и ...

Как линзы Snapchat превратились в машинку для печатания денег

Несмотря на высокую цену и развлекательный характер, бренды — от Universal Pictures до Taco ...

Новый продукт нативной рекламы

В рамках ежегодной партнерской конференции Rambler&Co в Брюгге агентство R.POINT, входящее в группу компаний Rambler&Co, анонсировало запуск нового ...

Cамые дорогие бренды 2016 года

В ТОП-10 вошли кроме уже названных трех лидеров Microsoft, Toyota, IBM, Samsung, Amazon, Mercedes-Benz ...