80% киян схвально ставляться до соціальних сюжетів зовнішньої реклами

Маркетинг и коммуникации - 80% киян схвально ставляться до соціальних сюжетів зовнішньої реклами
З 8 по 15 червня цього року в Києві було проведено незалежне дослідження «Актуальні проблеми міста Києва очима киян». Більша частина опитаних, а саме 74% відсотки, вважають, що в місті є  ряд  значущих проблем які вимагають максимальної уваги влади та ефективного вирішення.
 
«Квартирні крадіжки в Києві, а також підвищення рівня загальної криміногенності отримали зашкальні 85 % відповідей.  Серед самих найдошкульних проблем, озвучених киянами: скорочення кількості парків і зон відпочинку,  хаотична і незаконна забудова міста і морально застарілий план розвитку міста», — зазначила заступник директора компанії InMind, Олена Бондарчук в рамках презентації результатів дослідження, яка відбулася 26 червня. 
 
Питання пов’язані з упорядкуванням зовнішньої реклами столиці важливі для кожного третього респондента і лише 7 % опитаних вважають за необхідне максимальне зниження кількості реклами на вулицях міста.
 
«Ринок зовнішньої реклами системно працює над тим, щоб стати більш соціально корисним і значно більш інтегрованим в міській простір. Зокрема, ми бачимо шляхи вирішення цього питання за рахунок підвищення прозорості ринку. — коментує виконавчий директор Асоціації зовнішньої реклами України Оксана Поліщук , — Зокрема, ми реалізуємо всеукраїнській проект, над підготовкою якого працювали кілька років. Це проект – створення відкритої та доступної бази даних легальних конструкцій. Це системна робота, яка дозволить суттєво знизити рівень корупції та кількість нелегальних конструкцій в кожному місті України».
 
Цікава інформація, що 80 % опитаних  підтримують соціальну рекламу на бордах. Більше половини знають кілька популярних соціальних проектів, які рекламувались в такий спосіб. Згідно з дослідженням, найпопулярнішим сюжетом на носіях зовнішньої реклами в столиці стала серія«Служба розшуку дітей». Серед лідерів рейтингу проектів також:«Небесна сотня. Герої не вмирають », «101. Служба порятунку. Відповідність рятує життя» та інші.
 
В перспективі компанія ІнМайнд  та Асоціація зовнішньої реклами України обговорюють можливість проведення схожих досліджень в інших містах задля систематизації вивчення громадської думки у ставленні до галузі.

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Никто не рожден для войны… (ВИДЕО)

Никто не рожден для войны… (ВИДЕО)

Этот фильм создан агентством Banda Agency, продакшн-компанией Radioaktive Film. Режиссером выступил американец Марк Реймонд. Съемочная группа работала исключительно на общественных ...

Маркетинг и коммуникации - Киевский гастро-бар станет бесплатным хостелом для фанатов футбола

Киевский гастро-бар станет бесплатным хостелом для фанатов футбола

На период финала 26-27 мая (1 ночь и 2 дня) заведение «Ребра и Котлеты», что на Подоле, превратится в бесплатный хостел.

Маркетинг и коммуникации - Потому что нельзя быть красивой такой (ВИДЕО)

Потому что нельзя быть красивой такой (ВИДЕО)

  Работа оказалась поистине вирусной: более 14 миллионов просмотров за 2 неполных дня. Дело в том, что тема сексуальных домогательств ...