Вже четвертий рік  Art Directors Сlub of Europe проводить ініціативу GREATNESS CHALLENGE. Молоді креатори з різних країн Європи мають шанс взяти участь у суддівстві фестивалю ADC*E Awards. Минулого року український клуб ADC*UA  представляв Антон Кудінов, що виборов право поїхати до Барселони з ідеєю, яка була названа найкращою на Greatness Challenge 2015. 

Для того щоб цього року поїхати в журі до Барселони, потрібно виконати наступні умови.

• Якщо Ваш рекламний досвід менший за два роки, об’єднайтеся з кимось у креативну пару у будь-якій рекламній агенції України. Ви можете працювати в різних агенціях.

• Придумайте разом ідею краудфандинг-кампанії, яка допоможе вам зібрати гроші на подорож до Барселони (враховуючи візу, переліт та проживання у Барселоні з 12 по 15 жовтня).

До 1 вересня ваша команда має надіслати опис ідеї в одному з форматів (Word; Power Point; Keynote) на електронну адресу: project@vrk.org.ua

• 8 вересня члени журі ADC*UA визначать одну пару переможців шляхом голосування. Журі перш за все оцінюватиме оригінальність ідеї. Обрана пара переможців поїде до Барселони на зібрані кошти.

• До 6 жовтня пара переможців має зробити короткий відео-кейс — презентацію свого проекту (до 1,30 хв.), надіслати відео до ADC*E до Барселони та розпочинати збирати речі.

 

А потім в Барселоні…

• 13 жовтня молоді креативні пари з різних країн Європи, разом з професійним журі, визначатимуть переможців European Creativity Festival. Саме тут ви зможете провести цілий день разом з відомими креативними креативщиками  і послухати їхні суддівські коментарі. 

• 14-15 жовтня пройде фестиваль ADC*E Awards, де ви побачите роботи переможців, візьмете участь в обговореннях  і послухаєте лекції провідних європейських майстрів реклами. Крім усього іншого,  журі ADC*E Awards оголосить імена тих, хто придумав найкращу ідею GREATNESS CHALLENGE 2016. 

Час пішов! Починайте думати!

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Масло вместо Pepsi (ВИДЕО)

Видео SumOfUs почти полностью повторяет рекламу с моделью Синди Кроуфорд. Героиня покупает на заправочной ...

Heinz забанили из-за банки (ВИДЕО)

Рекламный ролик Heinz, в котором покупателям предлагается наиграть мелодию при помощи пустой банки из-под ...

Что пилит Цукерберг #7

Каждый день инженеры Facebook работают над новыми фишками, которые призваны облегчить нам жизнь, повеселить ...

Золотой ребрендинг золотого кофе

Nestlé решила провести крупнейшее обновление бренда Nescafé Gold, вложив в него 7 млн фунтов ...

Как за шоколадку можно обломать рога

Бренду удалось отлично подготовить потребителей к появлению на рынке упаковок шоколада с единорогом на ...

Где заправиться хорошим настроением

Обычная ситуация, когда ты в дороге уже несколько часов. Заправка не помешает. Да такая, ...