Маркетинг и коммуникации - Дедлайн Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 продовжено до 12 вересня

За багаточисельними проханнями, оргкомітет вирішив продовжити дедлайн конкурсу до 12 вересня. Ті, хто не встиг оформити або завантажити свої кейси на Ukrainian Design: The Very Best Of 2018, мають іще 3 додаткових дні, аби це зробити.

Учасники мають змогу подати роботи до п’яти номінацій: Graphic Design; Digital Design; TV/Promo & Film Motion Graphics; Industrial Design та Environmental Design.

Членами журі конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 виступають виключно міжнародні експерти, забезпечуючи популяризацію талановитих українських дизайнерів за кордоном. Головною ціллю конкурсу є сприяння розквіту галузі дизайну в Україні та поліпшення конкурентоспроможності. Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 відкритий не тільки для професійних, але й для студентських робіт, а також нереалізованих проектів-концептів. Студентські роботи беруть участь у конкурсі безкоштовно.

Конкурс входить до Рейтингу креативності та майстерності сезону 2018/2019 з коефіцієнтом – 1.

Сьомий національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 відбудеться на платформі тижня креативності Ukrainian Creative Week, що об’єднує три провідні національні конкурси – Ukrainian Design: The Very Best Of, KAKADU Awards і ADC*UA Awards.

У разі виникнення питань, просимо звертатися до оргкомітету Юлії Смійчик – contest@vrk.org.ua та Ольги Підгорської – project@vrk.org.ua.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Шесть путей использования табу в рекламе (ВИДЕО)

Шесть путей использования табу в рекламе (ВИДЕО)

Уотерс пишет, что рекламу бренда сложно разместить, если она слишком откровенно говорит о замалчиваемых ...

Пепси из будущего

Пепси из будущего

 Фантастический напиток, ставший всемирно известным благодаря голливудскому фильму, официально появится в магазинах 21 октября ...

Не беси соседа или культура национального киносмотрения (ВИДЕО)

Не беси соседа или культура национального киносмотрения (ВИДЕО)

С апреля этого года сеть кинотеатров «Планета Кино» запустила кампанию , миссия которой – ...