До Дня закоханих Uklon презентував дружню до ЛГБТ рекламу

Маркетинг и коммуникации - До Дня закоханих Uklon презентував дружню до ЛГБТ рекламу

Сервіс замовлення таксі Uklon опублікував у Instagram постери до Дня святого Валентина, на яких зображено і гетеросексуальні, і гомосексуальні пари.

Постери підтримують акцію: в разі замовлення таксі 11-14 лютого клієнти мають шанс отримати святковий сет, який складається з брендованого світшоту, промокодів на поїздки та наліпок.

View this post on Instagram

Відчуваєш у повітрі настрій кохання? Це їде Uklon та везе круті та романтичні подарунки для улюблених клієнтів. Адже ми знаємо, як розтопити кригу будь-якого серця! Рецепт наступний: замовляй Uklon у Києві з 11 до 14 лютого, та отримуй шанс упіймати святковий сет до Дня закоханих: стильний брендований світшот, промокоди на поїздки та чудові наліпки. Більше замовлень – більше шансів на подарунки!

A post shared by Uklon (@uklon.ua) on

На Facebook-сторінці Uklon наважився викласти лише постер із гетеросексуальною парою.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Самые богатые люди рекламного мира

Самые богатые люди рекламного мира

Рейтинг составлен на основе данных о совокупных доходах топ-менеджеров: зарплате, акциях, опционах и премиях. В данной методике есть очевидный недостаток, отмечает ...

Маркетинг и коммуникации - Cannes Lions — 2018. Победители в категории Creative Data Lions

Cannes Lions — 2018. Победители в категории Creative Data Lions

21 июня в Каннах были объявлены победители Международного фестиваля креативности Cannes Lions в категории Creative Data Lions