Маркетинг и коммуникации - До першого дедлайну Ad Black Sea — 5 днів

Друзі, поспішіть із подачею ваших робіт. Залишилося всього 5 днів до First Entry Deadline, що дає спеціальну знижку на участь у конкурсній програмі Ad Black Sea 2018. У вас є можливість зберегти 20%, не пропустіть її.  

Конкурсна програма четвертого міжнародного фестивалю реклами Ad Black Sea складається із 10 конкурсів та понад 100 категорій.

Ви будете змагатись за нагороди Ad Black Sea 2018, за можливість з’явитися у наступному  AdForum Business Creative Report, за шанс зайняти провідну позицію у Рейтингу креативності та майстерності України сезону 2018/2019, а також за визнання ваших колег.

Всі заявки будуть оцінені топ лідерами та креативними розумами з міжнародної рекламно-комунікаційної індустрії, визнаних за їх досягнення, кількість нагород найвищого ґатунку та досвіду суддівства.

Варто наголосити, що на фестивалі є кількісні та знижки для індустріальних асоціацій. Чим більше робіт подаєте – тим менше платите! Заявки вважаються поданими після запиту рахунку на сплату.

Четвертий міжнародний фестиваль реклами Ad Black Sea відбудеться 20-22 вересня у Батумі, Грузія, тому радимо спланувати свої поїздки заздалегідь.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Юбилей: 50 лет упаковки Биг мака

Юбилей: 50 лет упаковки Биг мака

Популярное блюдо McDonald’s Биг мак стало свидетелем многих своих изменений, тем не менее, оно ...

Маркетинг и коммуникации - Звери на "импайре" (ВИДЕО)

Звери на "импайре" (ВИДЕО)

Защитники природы в США организовали необычную акцию по привлечению внимания к борьбе за сохранение ...

Маркетинг и коммуникации - Робот-креатор выдал первую работу (ВИДЕО)

Робот-креатор выдал первую работу (ВИДЕО)

Сначала многие решили, что сообщение о креативщике с искусственным интеллектом, который должен приступить к ...