Друзі, поспішіть із подачею ваших робіт. Залишилося всього 5 днів до First Entry Deadline, що дає спеціальну знижку на участь у конкурсній програмі Ad Black Sea 2018. У вас є можливість зберегти 20%, не пропустіть її.  

Конкурсна програма четвертого міжнародного фестивалю реклами Ad Black Sea складається із 10 конкурсів та понад 100 категорій.

Ви будете змагатись за нагороди Ad Black Sea 2018, за можливість з’явитися у наступному  AdForum Business Creative Report, за шанс зайняти провідну позицію у Рейтингу креативності та майстерності України сезону 2018/2019, а також за визнання ваших колег.

Всі заявки будуть оцінені топ лідерами та креативними розумами з міжнародної рекламно-комунікаційної індустрії, визнаних за їх досягнення, кількість нагород найвищого ґатунку та досвіду суддівства.

Варто наголосити, що на фестивалі є кількісні та знижки для індустріальних асоціацій. Чим більше робіт подаєте – тим менше платите! Заявки вважаються поданими після запиту рахунку на сплату.

Четвертий міжнародний фестиваль реклами Ad Black Sea відбудеться 20-22 вересня у Батумі, Грузія, тому радимо спланувати свої поїздки заздалегідь.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В Лондоне поставили уникальный памятник Героям I Мировой Войны

Кампания организована к столетию битвы при Пашендейле в Бельгии, одного из самых длительных и кровопролитных сражений ...

Каждому меломану — собаку по музыкальному вкусу

В Германии агентство Serviceplan Campaign X вместе с приютом для животных Tierschutzverein München e.V., ...

Гендер, екологія, тварини: Molodiya Festival обрав найкращу соціальну рекламу (ВІДЕО)

Демократичні цінності, права і свободи людини, гендерна рівність, толерантність, етичне ставлення до тварин — ...

Чтобы полет не превращался в триллер

Немного жуткое видео, где манекены на протяжении 5 часов и 46 минут сидят в ...

Должен ли спортсмен быть креативным? Конечно! (ВИДЕО)

Adidas на своем канале в Youtube представил свою новую рекламу. В ролике, над которым ...

Восходящее солнце Coca-Cola (ВИДЕО)

Проститься с серебром, которое на протяжении длительного времени представляло упаковку диетической  колы, достаточно сложно. ...