До першого дедлайну Ad Black Sea — 5 днів

Маркетинг и коммуникации - До першого дедлайну Ad Black Sea — 5 днів

Друзі, поспішіть із подачею ваших робіт. Залишилося всього 5 днів до First Entry Deadline, що дає спеціальну знижку на участь у конкурсній програмі Ad Black Sea 2018. У вас є можливість зберегти 20%, не пропустіть її.  

Конкурсна програма четвертого міжнародного фестивалю реклами Ad Black Sea складається із 10 конкурсів та понад 100 категорій.

Ви будете змагатись за нагороди Ad Black Sea 2018, за можливість з’явитися у наступному  AdForum Business Creative Report, за шанс зайняти провідну позицію у Рейтингу креативності та майстерності України сезону 2018/2019, а також за визнання ваших колег.

Всі заявки будуть оцінені топ лідерами та креативними розумами з міжнародної рекламно-комунікаційної індустрії, визнаних за їх досягнення, кількість нагород найвищого ґатунку та досвіду суддівства.

Варто наголосити, що на фестивалі є кількісні та знижки для індустріальних асоціацій. Чим більше робіт подаєте – тим менше платите! Заявки вважаються поданими після запиту рахунку на сплату.

Четвертий міжнародний фестиваль реклами Ad Black Sea відбудеться 20-22 вересня у Батумі, Грузія, тому радимо спланувати свої поїздки заздалегідь.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Любовь способна на все, кроме пенсии…

Любовь способна на все, кроме пенсии…

Бельгийское агентство Mortierbrigade подготовило душещипальный социальный ролик к всеевропейскому Дню равной оплаты труда.

Маркетинг и коммуникации - Эффективность нативной мобильной видеорекламы растет

Эффективность нативной мобильной видеорекламы растет

Популярность нативной, автоматически проигрываемой видеорекламы стремительно растет. Поэтому Opera Mediaworks и comScore совместно провели первое в отрасли исследование эффективности видеорекламы, ...