Тиждень креативності включає в себе семінарську програму, де практики поділяться власним досвідом та розкриють секрети успіху, виставку робіт-переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 та церемонію нагородження одразу трьох конкурсів: ADC*UA Awards 2017, Kakadu Awards 2017 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2017.

Серед спікерів – 30 провідних дизайнерів та експертів рекламно-коммунікаційного ринку України. Вони говоритимуть про актуальні питання та тенденції в графічному, digital, телевізійному, індустріальному та дизайні навколишнього середовища, а також в рекламі та креативі. Кожен, хто завітає на тиждень креативності отримає шанс дізнатись про інсайти, стратегії, цілі, ідеї, майбутні технології, факапи, клієнтів, розробку креативної концепції та інші важливі для професіонала теми. Кожна презентація підсилена демонстрацією реальних практичних кейсів, якими захоплюються та які перемагають не тільки на локальних, а й на міжнародних фестивалях реклами та дизайну.  

З програмою UCW можна ознайомитись на сайті. Слідкуйте за оновленнями, будуть ще доповнення в програму.

Набридла теорія? Хочеться почути щось дійсно корисне, за спеціальністю? Бути в осередку лідерів креативного ринку України? Тоді приходь на семінарську програму Ukrainian Creative Week,  адже вона створена саме для твого професійного розвитку!
Вхід на заходи тижня креативності вільний, за попередньою реєстрацію.

Завершальна нота тижня креативності – Ніч рекламожерів. Найочікуваніша Ніч року відбудеться 28 жовтня в MULTIPLEX Lavina Mall, за адресою вул. Берковецька 6Д. Легендарна колекція Жана Марі Бурсіко включає в себе кращі рекламні ролики світу. Цьогорічне 37 видання здобуло назву «Universal love». Приходьте поласувати шедеврами рекламної кухні. Квитки можна придбати на сайті MULTIPLEX.

У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська, contest@vrk.org.ua – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30.
 

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Странная реклама книги (ВИДЕО)

Довольно абсурдная идея состоит в том, что мистер Паттерсон приглашает одного поклонника его книг ...

Нет причин не использовать

Мобильные устройства предоставляют маркетологам свободу действий, о которой десять лет назад и мечтать не смели. ...

Павел Таяновский – Председатель жюри конкурса Best Marketing Innovations 17-ого КМФР

Как было объявлено раннее, конкурс Best Marketing Innovations в этом году вошел в программу ...

Как стейки из артистов делают (ВИДЕО)

В основе сюжета лежит эффектный рассказ о том, откуда берется стейк. Создатели ролика честно ...

Ошибки в подсчетах Facebook и что они означают

Количество лайков и репостов В Facebook сообщили о несоответствии числа лайков и репостов, которое ...

Джером Боатенг приглашает переночевать на футбольном поле (ВИДЕО)

Принять участие в розыгрыше права переночевать на стадионе Allianz Arena может любой желающий, для ...