Цьогорічними щасливцями стала креативна пара: Олександра Бадія, арт-директор TABASCО та Павло Пастушенко, Junior Copywriter, TABASCО. Вони отримають безкоштовні пропуски на 4-й Європейський фестиваль творчості ADCE (9-11 листопада), поїдуть набиратися досвіду від всесвітньо відомих та вельми поважних професіоналів суддівської справи та матимуть змогу презентувати свої портфоліо європейським HR-спеціалістам завдяки своєму  кейсу.
 
Перед наступним етапом проекту, який складається зі збору грошей на поїздку і підготовки відео-кейсів, нам вдалося поговорити з майбутніми молодими журі ADCE Awards про їх очікування від поїздки:
 
Чия це була ідея?
Важко сказати напевне. Ми тестили всі свої ідеї на кішці, що живе у Саші. І жодна їй не сподобалась. Окрім, звичайно ж, останньої. Формально, це і її ідея теж. Кішку звуть Вафлеміда Зевсівна Ідізвідси. Пухнастики з такими серйозними іменами не жартують, особливо коли справа стосується суддівства і майбутньої подорожі до Барси.
Три речі, без яких не обійтися в Іспанії
— Тут все просто: сонцезахисні окуляри, сангрія і ми!
 
Чого очікуєте від поїздки? Чого хочете навчитись?
— Піймати хвилю креативу, подискутувати на тему кейсів, відібрати найкращі, прослухати декілька лекцій, познайомитись с мастодонтами ринку і, звісно ж, презентувати свою роботу – і все це за короткі три дні. ADC*E – це фантастична можливість обмінятись думками з креаторами з інших країн. Ми налаштовані увібрати в себе максимум від цих трьох днів, щоб повернутись в Україну з новим експірієнсом.
 
Цього року суддями виступили: Олександр Смірнов, президент Клубу Арт-директорів України ADC*UA, партнер і креативний директор TABASCO, Владислава Денис, креативний директор Cheil Ukraine, Денис Келеберденко, креативний директор BBDO Україна, Ірина Мєтньова, креативний директор VanDog Agency, Максим Боритко, партнер практики інтегрованих комунікацій ROCKETS Growth Research & Development.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

История бренда. Всегда быть первым

Фотоаппараты, телевизоры, видеокамеры, приставки, телефоны, электронные книги – и это далеко не полный перечень ...

Останови его! (ВИДЕО)

Оформление витрин рождественскими семейными сценами, подарками, украшенными елями – излюбленный ход ритейлеров по всему ...

Уиллоу Смит гуляет по улицам Токио (ВИДЕО)

Chanel представил видео с Уиллоу Смит. Ролик сняли в Токио, где в конце мая ...

Знаменитые рекламные упсы

Негативная реакция на рекламу со стороны общества может привести к срыву глобальных маркетинговых проектов ...

Истории – новая лента новостей

Стандарты, который давным-давно были придуманы для веба, теперь переформатируются под мобильные устройства. Лента новостей ...

Сеть фастфудов придумала лучший выход вместо убийства босса

Вместо обычных призывов стать франчайзи и рассказов о том, как это хорошо, сеть закусочных ...