ІЗОЛЯЦІЯ та BigMedia оголошують конкурс на осмислення зовнішньої реклами

Маркетинг и коммуникации - ІЗОЛЯЦІЯ та BigMedia оголошують конкурс на осмислення зовнішньої реклами

Фонд IZOLYATSIA спільно з компанією bigmedia.ua оголошують конкурс для українських митців на створення проекту на носіях зовнішньої реклами.

«Протягом останніх років хаотична, строката й неякісна зовнішня реклама заполонила вулиці закликами до майже примусового споживання, спотворюючи історичну забудову міст. Цей конкурс не спрямований на покращення іміджу гравців ринку зовнішньої реклами — навпаки, він покликаний конструктивно та критично дослідити наявний стан речей та запропонувати його обґрунтоване художнє осмислення», – зазначають організатори конкурсу.

До участі запрошуються художники, які працюють із різноманітними медіумами, але водночас розуміють, як адаптувати власне художнє висловлювання до публічного простору.

Процедура відбору

З отриманих заявок спеціальне журі відбере 5 фіналістів, які візьмуть участь у другому раунді – відкритому голосуванні. Проект-переможець буде презентовано на носіях зовнішньої реклами м. Києва (попередньо узгоджених митцем, BigMedia та ІЗОЛЯЦІЄЮ) в січні-лютому 2019.

Матеріальне забезпечення

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ та BigMedia покривають переможцеві конкурсу витрати на дорогу, проживання (в разі якщо він мешкає не в Києві) та реалізацію проекту, а також забезпечує його/її добовими та грошовою винагородою.

Маркетинг и коммуникации - ІЗОЛЯЦІЯ та BigMedia оголошують конкурс на осмислення зовнішньої реклами

Вимоги до заявок

Конкурсанти повинні надати такі документи:

  • Мотиваційний лист, у якому викладено, чому вас цікавить ця тема (не більше 300 слів);
  • Опис проекту та ескіз із технічними специфікаціями (не більше 300 слів);
  • Резюме митця.

Заявку слід подати українською або російською мовами в одному файлі pdf на поштову адресу opencall@izolyatsia.org з заголовком “Go Public_ [Прізвище конкурсанта]” не пізніше 31 жовтня 2018 року.

Детальніше про конкурс на сайті.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Настоящий лондонец непобедим!

Настоящий лондонец непобедим!

Напор, бравада и стремление к победе - эти черты настоящих лонднцев показывает агентство Wieden&Kennedy London в фильме, снятом для Nike

Маркетинг и коммуникации - 9.99 — и никакой рекламы!

9.99 — и никакой рекламы!

Вчера компания YouTube подтвердила слухи о том, что в скором времени появится платная версия сервиса. Она называется YouTube Red и ...

Маркетинг и коммуникации - Будь VIPом даже в туалете. Кампания нового освежителя VIP от AirWick

Будь VIPом даже в туалете. Кампания нового освежителя VIP от AirWick

Кампания, которую разработало для Reckitt Benckiser агентство Havas New York, посвящена выходу на рынок принципиально нового освежителя для туалетов VIP Airwick.