Як Coca-Cola та MONATIK створили доповнену реальність Нового року

Маркетинг и коммуникации - Як Coca-Cola та MONATIK створили доповнену реальність Нового року

Перед новорічними святами The Coca-Cola Company випустила першу святкову колаборацію бренда Coca-Cola та популярного українського співака MONATIK. У тандемі було створено незвичайний проект – музичне відео в доповненій реальності, яке можна подивитись, використавши новорічну банку Coca-Cola та завантаживши додаток на смартфон.

Все почалося з бажання The Coca-Cola Company зробити традиційний Новий рік особливо святковим. У співпраці з рекламною агенцією Saatchi&Saatchi Ukraine (входить до складу комунікаційної групи Publicis Groupe) виникла ідея переосмислити класичний трек «Свято наближається» і зробити для нього спеціальне музичне відео разом із MONATIK у незвичному форматі.

Артист змінив класичне звучання пісні та додав стильні танцювальні ритми. Крім того, MONATIK власноруч дописав до треку новий куплет, ще більше розкривши історію свята, що наближається.

Saatchi&Saatchi Ukraine створили сценарій музичного відео і вдосконалили його  разом із командою артиста. На знімальному майданчику MONATIK, як завжди, ефектно танцював та прокачував своєю енергетикою всю знімальну групу. На основі цього матеріалу Wizard почав програмування доповненої реальності – такого рівня, якого в Україні ще не робили.

Результат можна побачити на святкових банках Coca-Cola. Для цього скануйте код на банці й завантажуйте спеціальний додаток BeSanta. Запускайте його та наводьте камеру на банку. У відео заховано невеличкий секрет для фанатів, спеціально для яких було додано можливість редагувати відеоряд, створюючи власну версію музичного відео.

Отже, в тандемі Сoca-Cola x MONATIK було створено музичний розважальний продукт, який робить настрій святковим та надихає рухатись у такт. Що більше, тепер у свята з’явився ще й танцювальний гімн, який можна послухати та завантажити за посиланням

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Деревня, сладкая, как Рождество

Деревня, сладкая, как Рождество

Дизайнеры разработали миниатюрные деревушки, наполненные шоколадными домиками из бисквита и кусочков карамелизованных орехов. Каждый ...

Маркетинг и коммуникации - Говорят, что в Рождество все всегда сбывается (ВИДЕО)

Говорят, что в Рождество все всегда сбывается (ВИДЕО)

 В эту ночь маленькая девочка спит с новым лучшим другом – куклой. Незатейливое и ...

Маркетинг и коммуникации - Apple устроил войну стикеров (ВИДЕО)

Apple устроил войну стикеров (ВИДЕО)

Начиная с парня и девушки, которые обмени ваются стикерами-посланиями, начинается настоящая вакханалия, когда все ...