В 65 раз у Канах, Франція, відбувся легендарний Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions, що визначає та відзначає тренди креативного та соціального середовища. Це вже давно не стільки про рекламу, скільки про світове суспільство, гуманізм, людяність. Про те, як ми робимо світ краще ідеями, а не зброєю або мільйонними грошима. Давайте поговоримо про те, як це було цього року.

18 липня о 18:30 в модному просторі для яскравих подій Pochayna Event Hall відбудеться XIII сесія Cannes Lions від МАМІ. Вечір розпочнемо з подорожі у Францію разом з delicious меню від кейтерінг-партнера Bon Appetit та коктейлями від Martini. А підтримає легкий французький настрій музичний виступ дивовижних Streetlights band. Event-партнер заходу — All Motion Group.

Занурення в атмосферу фестивалю розпочне офіційний представник фестивалю в Україні Ірина Кузнєцова виступом «Cannes Lions: людяність, креатив та технології». Тетяна Попова, управляючий партнер Arena Media Expert, поділиться особистими враженнями  — це «Каннський щоденник: нотатки та враження про Cannes Lions 2018». Огляд кейсів та обговорення «фішок» переможців проведуть Світлана Степаненко, CEO TWIGA Ukraine, Марія Дахлалла, директор All Motion, та Костянтин Мельников, senior copywriter Havas Engage.

Приходьте, бо тільки так ви відчуєте реальність світу, який поєднує всіх нас, наші фантазії, сподівання та реальні кроки вперед. Це тільки здається, що Лева вполювати неможливо – насправді, Леви підкорюються сміливим, талановитим, наполегливим.

Запрошуємо вас та ваших друзів на французький вечір!

Дата та час: 18 липня (середа) о 18:30 початок реєстрації.

Місце проведення: простір Pochayna Event Hall, (ТРЦ Gorodok, 3-й поверх, вул. С.Бендери, 23, метро Почайна (колишня Петрівка)).

Вартість участі: 400 грн. Спеціальні умови для учасників МАМІ та їх клієнтів: участь БЕЗКОШТОВНА (до 3-х чоловік від компанії)!

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням.

Контакти: news@mami.com.ua, (067) 657 24 02, Анна Силенко та Тетяна Мехед.

Слідкуйте за подією на сторінці Facebook.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Первая мировая трагедия

Алексей Пасичник, промо и маркетинг директор телеканала Интер: «Мы, как всегда, старались через историю передать ...

Кристен Стюарт оказалась в плену роскоши Chanel (ВИДЕО)

Режиссером видео стал австралиец Даниэль Аскилл.  Фильм стал первым в рекламной кампании Chanel's Gabrielle, которая ...

Как доминанты помогают продавать и убеждать

Огромное значение для рекламы, особенно при исполнении ею функции убеждения, имеют достижения психологической науки. ...

Астронавты живут в Linkedin (ВИДЕО)

Ролик, который озвучивает генеральный директор компании Джефф Вейнер, рассказывает о том, как NASA использовала ...

Названы самые успешные маркетинговые команды Украины 2015 года

Рейтинги маркетинговых команд Best Marketing Teams подводятся по общим правилам, но отдельно в различных ...

Зевнул? Получай! (ВИДЕО)

 Производитель кофе на сутки арендовал цифровые рекламоносители, расположенные на станции Fradique Coutinho метрополитена Сан-Паулу. ...