Jessica Walsh із Sagmeister & Walsh на Ad Black Sea 2018

Маркетинг и коммуникации - Jessica Walsh із Sagmeister & Walsh на Ad Black Sea 2018

Всесвітньо відомий графічний дизайнер з США, визнаний ілюстратор, арт-директор та партнер креативного агентства Sagmeister & Walsh Jessica Walsh виступить на четвертому міжнародному фестивалі реклами Ad Black Sea у якості спікера. Фестиваль відбудеться 20-22 вересня в Батумі, Грузія.

Jessica буде говорити про цінність гри, її біологічну та історичну важливість. Вона розповість про те, як гра є основою будь-якого творчого процесу, який вимагає інновацій, і як можна перейнятися цим станом розуму. Гра стала вирішальним фактором в її власному розвитку, і вона поділиться тим, як це вплинуло на її кар’єрний шлях.

«Кожна гра має суворий набір правил, і я думаю, що це  стосується і дизайну. Я думаю, що обмеження допомагають творчості процвітати. Важко зробити щось на відмінно, коли можливості нескінченні. За допомогою своїх останніх робіт в Sagmeister & Walsh, я продемонструю, як я створювала свої власні правила, які допомогли мені розібратися з концепціями, і коли приходить час їх знищувати».

Змішуючи рукоділля, фотографію і цифровий дизайн, Jessica в основному працює з брендингом, типографією, дизайном сайтів і художніми інсталяціями. Її стиль називають «сміливим, емоційним і провокаційним» з сюрреалістичними нотками.

Вона працювала над проектами для Levi’s, Aizone, Adobe і Colab Eyewear, а також робила ребрендинг для Єврейського музею в Нью-Йорку і Музею сучасного мистецтва Aldrich в Коннектикуті.

Jessica виграла безліч нагород, серед яких: New Star of Design, Society of Publication Designers Award, Art Directors Club, Visual Artist Award в Print magazine, The Envy Index: 25 Under 25 в L Magazine, Type Directors Club Award, 25 People Shaping the Future of Design в Complex, GD USA, Webby Award.

Не пропустіть виступ Jessica Walsh. Ви можете акредитуватися на фестиваль до 14 вересня на www.adblacksea.com

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до оргкомітету: Катерина Грабовська – festival@vrk.org.ua, Ольга Підгорська – project@vrk.org.ua.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - 3 эффективные тактики Facebook-рекламы, о которых вы не знали

3 эффективные тактики Facebook-рекламы, о которых вы не знали

Продвижение в Facebook – это куда сложнее, чем просто нажать кнопку «Поднимать публикацию» и что-то там быстро настроить. Очень часто ...

Маркетинг и коммуникации - Publicis Groupe купила агентства Relevant24.

Publicis Groupe купила агентства Relevant24.

  R24 является одним из лидеров в области брендированного контента в США. По данным Custom Content Council в 2013 году ...

Маркетинг и коммуникации - Бренд L’Oréal Urban Decay устроил пышные похороны своей продукции

Бренд L’Oréal Urban Decay устроил пышные похороны своей продукции

Марка L'Oréal Urban Decay отметила прекращение производства своей культовой палитры теней для век, подав это событие в виде похорон знаменитостей.