Маркетинг и коммуникации, События - John Pallant на Ad Black Sea 2018

Не пропустіть надихаючу промову від John Pallant, креативного директора Brouhaha, Великобританія, який виступить на четвертому міжнародному фестивалі реклами Ad Black Sea 2018 з темою «Динамічна творчість. Робота у даний момент» 20-22 вересня в Батумі, Грузія.

John Pallant – це міжнародний лідер думок із 40-річним досвідом роботи в рекламі, а також багатьма нагородами, серед яких: D&AD Black and Yellow Pencils, Cannes Lions, New York One Show Best Show, та безліч британських локальних нагород.

John виступав членом журі багатьох всесвітньо відомих конкурсів та фестивалів: D&AD, Cannes Lions, LIA, Clio, Dubai Lynx та Meribel, Golden Drum, Ad d’Or, Golden Hammer, Kinsale Sharks та ADC.

Зараз він працює по всьому світові у якості консультанта, у своїй власній компанії Brouhaha, заохочуючи «Динамічну творчість» – більш швидкі та командні способи роботи –  поєднуючи ідейність, креативні тренінги та семінари.

Завдяки фестивалю Ad Black Sea, Батумі став місцем зустрічі творчої громади, яке служить платформою для спілкування між креаторами та представниками рекламної індустрії.

З іншими спікерами семінарської програми ви можете ознайомитись за посиланням. Якщо ви хочете бути частиною цього натхнення, просимо зареєструватися на сайті.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Полковник Гэффиган (ВИДЕО)

Полковник Гэффиган (ВИДЕО)

Комик Джим Гэффиган дебютировал как основатель сети фаст-фуда во время прямой трансляции Super Bowl 2016, который ...

Герой Игры престолов не справился с жареной курицей (ВИДЕО)

Герой Игры престолов не справился с жареной курицей (ВИДЕО)

Исполнитель роли Ходора актер Кристофер Нерн играет работника KFC, у которого голова идет кругом ...

Я — вопрос и ответ. Дочь Джонни Деппа снялась в рекламе культового парфюма (ВИДЕО)

Я — вопрос и ответ. Дочь Джонни Деппа снялась в рекламе культового парфюма (ВИДЕО)

Ранее Chanel представил несколько тизеров с участием юной актрисы, а теперь презентовал полный ролик кампании. Лили-Роуз ...