Українці запрошують до Києва другого Канського лева

Видео, Маркетинг и коммуникации - Українці запрошують до Києва другого Канського лева

Компанія CFC Consulting опубліковала відеоролик до проекту “Bronze Calls for Silver”, в якому отриманий минулого року командою УКМЦ Бронзовий Канський лев подорожує Києвом — новим містом креативності.

Відеоролик руйнує традиційні стереотипи про брендинг міст, акцентуючи увагу глядача на креативних проектах, створених українською культурною спільнотою: “Арці розмаїття” та вінку із червоних маків на монументі Батьківщини-Мати.

Bronze Calls for Silver” – унікальний відеоролик, в якому ставиться на меті доведення успішної реалізації проекту за тиждень до 20 квітня — кінця подачі конкурсних заявок “Канських Левів 2018”. Завданням відео стало не лише оголошеня Києва як міста креативності, але й амбіційне здобуття Срібного Канського лева.

Зйомки відеоролику відбулися 14 квітня, та вже 18 квітня відео стало доступним в мережі і стрімко отримало близько 60 тисяч переглядів. Головною героїнею відео є Олександра Міроненко, учасниця проекту “Голос. Діти 3”, яка з’явилася перед глядачами в образі Срібного левеняти.

Проект також включає в себе міжнародне поширення відеоролика серед 184 офіційних міжнародних представників Cannes Lions International Festival of Creativity — послах світового креативу. Ця тактика дозволяє на світовому рівні промотувати столицю як місто новаторства та ідейності, отримуючи схвальні відгуки від іноземних партнерів.

“Ми пишаємося нескінченною твочою пристрастю столиці і закликаємо всіх українських креативних візіонерів сприяти популяризації Києва як міста креативності, виграючи більше канських левів за їхні унікальні бачення, винахідливість та творчий геній. Минулого року ми здобули першого Лева для України, але ми впевнені, що це був лише старт великих здобутків української креативної індустрії,”  — зазначив засновник та керівний партнер CFC Consulting Геннадій Курочка.

“Проект “Bronze Calls for Silver” був важким, але надзвичайно цікавим. Складно було поєднати його технічні та жанрові аспекти, проте ми впоралися та презентували якісну роботу,” — коментує режисер відео Іван Тимченко.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Видео, Маркетинг и коммуникации - Капитан очевидность, танцоры, козы, мопсы — все в одном отеле

Капитан очевидность, танцоры, козы, мопсы — все в одном отеле

Crispin Porter + Bogusky сделало ролик для Hotels.com, используя всем известного героя – Капитана очевидность, который все рассказывает про отель и наглядно это показывает.

Видео, Маркетинг и коммуникации - Последний Viper. Ода уходящей автолегенде (ВИДЕО)

Последний Viper. Ода уходящей автолегенде (ВИДЕО)

Viper должен остаться бессмертным! — решила компания Pennzoil, известный производитель автомобильных масел, долгое время сотрудничавший с Dodge. Компания подключила для этой ...

Видео, Маркетинг и коммуникации - Ребрендинг как средство маскировки

Ребрендинг как средство маскировки

Российский «МТС» ведет переговоры с крупными международными телекоммуникационными операторами о покупке прав использования их брендов в Украине, пишут украинские СМИ. ...