Компанія CFC Consulting опубліковала відеоролик до проекту “Bronze Calls for Silver”, в якому отриманий минулого року командою УКМЦ Бронзовий Канський лев подорожує Києвом — новим містом креативності.

Відеоролик руйнує традиційні стереотипи про брендинг міст, акцентуючи увагу глядача на креативних проектах, створених українською культурною спільнотою: “Арці розмаїття” та вінку із червоних маків на монументі Батьківщини-Мати.

Bronze Calls for Silver” – унікальний відеоролик, в якому ставиться на меті доведення успішної реалізації проекту за тиждень до 20 квітня — кінця подачі конкурсних заявок “Канських Левів 2018”. Завданням відео стало не лише оголошеня Києва як міста креативності, але й амбіційне здобуття Срібного Канського лева.

Зйомки відеоролику відбулися 14 квітня, та вже 18 квітня відео стало доступним в мережі і стрімко отримало близько 60 тисяч переглядів. Головною героїнею відео є Олександра Міроненко, учасниця проекту “Голос. Діти 3”, яка з’явилася перед глядачами в образі Срібного левеняти.

Проект також включає в себе міжнародне поширення відеоролика серед 184 офіційних міжнародних представників Cannes Lions International Festival of Creativity — послах світового креативу. Ця тактика дозволяє на світовому рівні промотувати столицю як місто новаторства та ідейності, отримуючи схвальні відгуки від іноземних партнерів.

“Ми пишаємося нескінченною твочою пристрастю столиці і закликаємо всіх українських креативних візіонерів сприяти популяризації Києва як міста креативності, виграючи більше канських левів за їхні унікальні бачення, винахідливість та творчий геній. Минулого року ми здобули першого Лева для України, але ми впевнені, що це був лише старт великих здобутків української креативної індустрії,”  — зазначив засновник та керівний партнер CFC Consulting Геннадій Курочка.

“Проект “Bronze Calls for Silver” був важким, але надзвичайно цікавим. Складно було поєднати його технічні та жанрові аспекти, проте ми впоралися та презентували якісну роботу,” — коментує режисер відео Іван Тимченко.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Верю-не верю. Уникальное торговое предложение глазами потребителя

Термин «уникальное торговое предложение» ввел известный идеолог рационалистической рекламы Россер Ривс. Предложенную им стратегию он противопоставлял, ...

Гимн процессу сотворения еды (ВИДЕО)

Этому служит и слоган — «Твое, чтобы созидать», и видеорешение, где каждая рутинная кухонная ...

Как сохранить разум в мире идиотов (ВИДЕО)

Аргентинское агентство The Community сняло два ролика, в которых героям явно отказывает здравый смысл. ...

Правда о курении в стиле рэп (ВИДЕО)

Ролик — это, по сути нескончаемый рэп, в ходе которого нам режут правду-матку о ...

Говорящие коровы учатся произносить название бренда (ВИДЕО)

В 10-секундном видео, созданном агентством Creativeland Asia, одна корова учить другую произносить название бренда ...

В рейс с Пингвинами Мадагаскара (ВИДЕО)

С цифрового рекламоносителя в детской зоне лондонского аэропорта Гатвик можно скачать на телефон, планшет ...