Видео - Українці запрошують до Києва другого Канського лева

Компанія CFC Consulting опубліковала відеоролик до проекту “Bronze Calls for Silver”, в якому отриманий минулого року командою УКМЦ Бронзовий Канський лев подорожує Києвом — новим містом креативності.

Відеоролик руйнує традиційні стереотипи про брендинг міст, акцентуючи увагу глядача на креативних проектах, створених українською культурною спільнотою: “Арці розмаїття” та вінку із червоних маків на монументі Батьківщини-Мати.

Bronze Calls for Silver” – унікальний відеоролик, в якому ставиться на меті доведення успішної реалізації проекту за тиждень до 20 квітня — кінця подачі конкурсних заявок “Канських Левів 2018”. Завданням відео стало не лише оголошеня Києва як міста креативності, але й амбіційне здобуття Срібного Канського лева.

Зйомки відеоролику відбулися 14 квітня, та вже 18 квітня відео стало доступним в мережі і стрімко отримало близько 60 тисяч переглядів. Головною героїнею відео є Олександра Міроненко, учасниця проекту “Голос. Діти 3”, яка з’явилася перед глядачами в образі Срібного левеняти.

Проект також включає в себе міжнародне поширення відеоролика серед 184 офіційних міжнародних представників Cannes Lions International Festival of Creativity — послах світового креативу. Ця тактика дозволяє на світовому рівні промотувати столицю як місто новаторства та ідейності, отримуючи схвальні відгуки від іноземних партнерів.

“Ми пишаємося нескінченною твочою пристрастю столиці і закликаємо всіх українських креативних візіонерів сприяти популяризації Києва як міста креативності, виграючи більше канських левів за їхні унікальні бачення, винахідливість та творчий геній. Минулого року ми здобули першого Лева для України, але ми впевнені, що це був лише старт великих здобутків української креативної індустрії,”  — зазначив засновник та керівний партнер CFC Consulting Геннадій Курочка.

“Проект “Bronze Calls for Silver” був важким, але надзвичайно цікавим. Складно було поєднати його технічні та жанрові аспекти, проте ми впоралися та презентували якісну роботу,” — коментує режисер відео Іван Тимченко.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Видео - Хлоя Севиньи открывает серию женских историй, снятых женщинами (ВИДЕО)

Хлоя Севиньи открывает серию женских историй, снятых женщинами (ВИДЕО)

Видеоролик называется «Кармен», и его главной героиней стала стенд-ап комик Кармен Линч. Как и ...

Видео - Счастье на экране и в жизни (ВИДЕО)

Счастье на экране и в жизни (ВИДЕО)

 Бездомный усаживается перед телевизорами и думает о том, как ему повезло, что их установили ...

Видео - Заверните, пожалуйста! Два призовых кейса о бумаге в рекламе (ВИДЕО)

Заверните, пожалуйста! Два призовых кейса о бумаге в рекламе (ВИДЕО)

Сегодня – два кейса, в которых газетные рекламные макеты сворачивают и разворачивают.  Кейс 1. ...

Видео - В Берлине наружку проапгрейдили тренажерами

В Берлине наружку проапгрейдили тренажерами

Так в рамках кампании «В тебе больше силы, чем ты думаешь» недалеко от станций ...

Видео - Опубликована программа Best Marketing Practices в рамках Effie Awards Ukraine

Опубликована программа Best Marketing Practices в рамках Effie Awards Ukraine

Программа конференции состоит из кейсов-финалистов Effie Awards Ukraine 2015. Регистрация на событие открыта до ...