• 1 EUR = 31.36 грн.
  • 1 USD = 26.54 грн.
  • Пон 23.10.2017

Креатив

Листівки для Нідерландів (ВІДЕО)

Листівки для Нідерландів (ВІДЕО)
Маркетинг и реклама

Успіх пропагандистських методів у тому, що без особистого контакту з людиною ніколи не пізнаєш її по-справжньому. Те ж саме справедливо і стосовно цілої країни. Тому так легко вірити в небувальщину та сфальшовані матеріали про далеку країну, уявлення про яку ти – середньостатистичний нідерландець – не маєш практично жодного.

Саме це спричинило негативне ставлення до України у Нідерландах, де масована пропагандистська атака проросійських сил призвела до ініціювання референдуму: чи варто країні голосувати за схвалу асоціації України з ЄС.

Отож волонтери People’s Project і агентство PROVID вирішили не воювати в медійному полі, де антиукраїнська пропаганда має очевидну перевагу, а звернутися безпосередньо до пересічних нідерландців. Сотні українців висловили свої думки та сподівання на краще в листівках, ілюстрованих київським художником Сергієм Майдуковим, а партнер «Нова пошта» допоміг надіслати їх у Нідерланди.

Так ми отримали змогу обійти інформаційний шум, виклавши нашу позицію просто і щиро – сам-на-сам.

Дякуємо також агенціям AGAMA communicationsLiquid7/AGAMA Digital Group і Talan Communications, – які приєдналися до реалізації цього

похожие публикации
КОММЕНТАРИИ К ПУБЛИКАЦИИ
САМОЕ СВЕЖЕЕ
полезная информация
Новости шоубизнеса от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Расписание кинотеатра Cinema Citi