Нова хвиля радіо досліджень свідчить про зростання аудиторії з високим доходом – зокрема збільшилась активність радіослухання серед сімей з місячним доходом понад 6 тис. грн.
 
Радіодослідження здійснює компанія GfK на замовлення «Радіокомітету». Опитування проводилось з 13 липня по 4 жовтня 2015 року. У ньому взяли участь мешканці України з міст із населенням 50 тисяч +, у віці від 12 до 65 років. Вибірка склала 12 190 респондентів.
 
Леся Костромiна, директор напрямів преса та радiо Групи АДВ Україна, переконана – радіо є якісним медіа каналом, яке продовжує розвивати свої сильні сторони.
За її словами, окрім низького СРТ (Cost per Thousand) тобто ціни тисячі контактів медіа з аудиторією, та високої аффінітивності для різних цільових груп, радіо привертає увагу забезпеченої аудиторії.
 
«Частка аудиторії з високим доходом, що слухає радіо, продовжує зростати. За останніми даними вона сягнула третини усіх радіослухачів. Це дуже хороший аргумент, який свідчить на користь цього медіа. Тепер радіо має певні переваги. Адже при плануванні рекламних товарів, які розраховані на аудиторію з прибутком вище середнього, воно забезпечує ефективне охоплення рекламної кампанії», – зазначила Леся Костроміна.

П’ятірка лідерів як за охопленням, так і за рейтингом залишилась незмінною. «Хіт FM», радіо «Шансон» і «Русское радио Украина» займають перші позиції. Четверту і п’яту сходинку посідають «Люкс FM» та «Ретро FM».

 

За рейтингом на четвертій сходинці, після «Хіт FM», радіо «Шансон» і «Русское радио Украина», – «Радіо П’ятниця», яка вийшла на цю позицію минулої хвилі. П’ятірку лідерів замикає «Люкс FM».

 

Також, як свідчать дані дослідження, продовжує зростати частка тих, хто слухає радіо через інтернет, а радіостанції дедалі активніше розвивають мультимедійні платформи.

Окрім того, порівняно з минулими хвилями, спостерігається підвищення частки одружених радіослухачів та власників автомобілів.
 
Результати дослідження засвідчують і зростання уваги до слухання радіо у Західних та Північних областях, зокрема у таких містах, як Київ, Харків, Львів.
 
Дослідження Radio Research проводиться компанією GfK Ukraine методом комп'ютеризованого телефонного опитування слухання за вчорашній день Day after recall CATI (DAR CATI) на замовлення міжгалузевого індустріального об'єднання «Радіокомітет». Опитування проводиться серед населення міст України чисельністю 50 тисяч і більше, у віці 12-65 років. Дані поточної хвилі дослідження охоплюють період з 13 липня по 4 жовтня 2015 року.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

История брендов. Ручка мира

 История Parker неразрывно связана с историей всех пишущих приборов, а жизнь его основателя — ...

На Хэллоуине толстым не место

  Ролик сделан в шутливом стиле и показывает несколько неловких ситуаций, где эти самые ...

Твой SEAT ждет на остановке автобуса

Специалисты агентств Sunshine and Sausages, MediaCom, Kinetic и оператора наружной рекламы JCDecaux превратили остановку ...

В Арканзасе собрали 1800 Смитов (ВИДЕО)

1800 человек по фамилии Смит были собраны в городке Форт-Смит, штат Арканзас. Кстати, этот ...