У 2018 році МАМІ, як і завжди, буде проводити щорічні проекти: цінові дослідження, прогнози розвитку ринку маркетингових сервісів та рейтинги агентств.

Стандартизація галузі, впровадження справедливих і прозорих правил для всіх учасників ринку — одна з ключових завдань Асоціації.

Особлива увага — освітнім програмам. В рамках навчальних курсів з КНЕУ і Могилянкою буде організовувати стажування успішних випускників в агентствах-членах МАМІ. Для учасників ринку на цей рік заплановані сесії з оглядом світових трендів та інновацій, нові теми — промоутери покоління Z і розвиток сучасних навичок у співробітників 21 століття. Слідкуйте за анонсами!

Буде створена нова інформаційна платформа для учасників Асоціації для обговорення гарячих тем, нових технологій, проблем і рішень, інсайтів і фідбеків. З клієнтами і партнерами з суміжних галузей намічені зустрічі, мета яких — розвиток діалогу та нових ідей, підвищення ефективності співпраці.

І звичайно, найближчим часом запрошуємо всіх на фестиваль WOW DONE Awards, який відбудеться вже 23-24 березня 2018 року.

Цього року оновлений склад Правління МАМІ на 2018-2019 роки:

  • Голова Правління: Наталія Морозова, CEO Havas Group Ukraine,
  • Заступник голови Правління: Світлана Степаненко, CEO TWIGA Ukraine,
  • Аліна Фролова, партнер RAM Group,
  • Наталія Боярчук, CEO Adsapience,
  • Марія Дахлалла, CEO All Motion Group.

У кожного з членів Правління свій багатий досвід, своя місія і бачення розвитку Асоціації. Буквально в декількох словах — коротке резюме і Програма членів Правління.

Голова Правління — Наталія Морозова, CEO Havas Group Ukraine (2010 — 2016 – директор агентства Havas Engage Ukraine). Досвід в маркетингових комунікаціях — 15 років (141 Україна, Euro RSCG 4D, Havas Engage Ukraine).


Розвиток цивілізованої та ефективної галузі маркетингових сервісів. Активна взаємодія з клієнтами та партнерами. Підвищення престижу і рівня кваліфікації професії. Рейтингування агентств і цінові дослідження. Намічені проекти та ініціативи допоможуть ринку вести конструктивний діалог і розробити продуктивні рішення, корисні для всіх учасників галузі.

Заступник голови Правління: Світлана Степаненко, генеральний директор TWIGA Ukraine. В маркетингових комунікаціях — більше 17 років: досвід роботи на стороні клієнта і в медіа, з 2005 року — в TWIGA Ukraine.

Ключовий напрям в МАМІ — освітні програми. Інновації, погляд в майбутнє, постійний розвиток наших співробітників, клієнтів, партнерів, модернізація підходів до промо, впровадження передових технологій в повсякденну практику. Живе партнерство з клієнтами, розвиток діалогу та взаємний вплив. Створення галузі маркетингових сервісів як справедливої та робочої екосистеми.

Наталія Боярчук, CEO Adsapience (група колишніх агентств маркетингових сервісів АДВ: ТМА Україна, Імпакто, Моментум). Стаж більше 17 років. Досвід роботи з лідерами ринку, в т.ч. MasterCard, Carlsberg, TetraPak, Nestle, Kyivstar, KredoBank, SnackProduction, Lego, Metro, P&G, Samsung, JTI та ін.

Адаптація учасників ринку до змін і нових викликів, пов’язаних з глобальним розвитком і впровадженням інноваційних технологій. Асоціація повинна забезпечити доступ до бази знань і ресурсів, взяти на себе регулярну систематизацію існуючої інформації, досвіду та можливостей. Створити платформу для обміну ідеями та рішеннями між учасниками індустрії та суміжних галузей, активно залучати експертів з міжнародним досвідом. Це забезпечить якісне системне просвітлення ринку і дозволить прискорити проходження ряду перехідних процесів в індустрії.

Аліна Фролова, партнер групи RAM Group. Стаж — 18 років в маркетингу, експерт в галузі стратегічних комунікацій, сертифікований фахівець CIPR.

Підняти значущість галузі маркетингових сервісів, престиж професії. Адже реклама — це не тільки яскравий креатив, який зазвичай отримує фестивальні нагороди. Це ще й круті промо-рішення, привабливі трейд і конс’юмер програми, потужні інтегровані проекти. Роботи наших агентств і фахівців мають бути видимими та отримати належне визнання.

Марія Дахлалла, CEO All Motion Group. У сфері реклами і маркетингу з 2004 року.


Активна комунікація між агентствами і суміжними бізнесами (підрядниками, локаціями, шоу-бізнесом) — це прискорить обмін інформацією про нові інструменти на ринку. Також, ми будемо вести пошук нових зарубіжних рішень, що допоможе нашим командам створювати більш сучасні і цікаві проекти. Нові маркетингові рішення та інструменти — це практична область розвитку галузі в цілому.

 

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бисквит перед визитом

Американский психологический триллер The Visit режиссёра М. Найта Шьямалана, премьера которого состоится в Великобритании ...

Не всякое тесто с сыром — пицца

По мнению итальянских изготовителей пиццы (пиццайоло), настало время взять под контроль процесс выпекания знаменитого ...

Студенческая фантазия

Бренд французского коньяка представит новые дизайны коктейльных бокалов, объединённых темой Remyxologie на Парижской неделе ...

Один трамвай способен перевезти 391 литр крови

В немецком Билефельде создали специальные рекламные трамваи. Они выглядят как состав из четырех вагонов, ...

ТОП-25 популярных сайтов среди украинцев в сентябре: падение социальных сетей

Осеннее падение охватов на себе ощутили также погодные сайты Sinoptik.ua и Gismeteo.ua, чья посещаемость ...

Корпоративные кейсы: уроки эффективных коммуникаций от лидеров бизнеса

Опыт крупных компаний в сфере построения эффективных коммуникаций – оригинальный, аппетитный и в «красивой ...