Всеукраїнська рекламна коаліція започатковує сертифікацію VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE, що підтверджує компетентність фахівця відповідно до вимог професійних стандартів галузі.

На сьогоднішній день у рекламному бізнесі гостро стоїть питання із кваліфікаційними кадрами та професіоналізмом фахівців. Оскільки Всеукраїнська рекламна коаліція занепокоєна нинішніми потребами ринку, покликана реагувати та допомагати розвитку індустрії, було вирішено ввести програму кваліфікаційної сертифікації VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE, що підтверджує компетентність фахівця відповідно до вимог професійних стандартів галузі.

За допомогою введення VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE, ми не цілком вирішуємо проблему, проте звертаємо на неї увагу.

Сертифікація не замінює базову освіту і не ставить її під сумнів, а підтверджує компетентність фахівця сучасним вимогам роботодавців та індустрії в цілому. Вона є своєрідним стимулом для тих, хто хоче пов’язати своє життя із рекламою.

Ми пропонуємо широкій спільноті меморандум про програму кваліфікаційної сертифікації VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE, де ключові гравці ринку підтримують ідею розвитку професійного рівню фахівців, підписуючись під основною ідеєю та місією сертифікації.

Меморандум відкритий для підписання керівниками компаній-членів Всеукраїнської рекламної коаліції та іншими гравцями рекламно-комунікаційного ринку України.

 Для підписання меморандуму просимо звертатись до менеджеру проекту – Карини Козедубової, rec@vrk.org.ua, (044) 4909030.

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Cannes Lions: Объявлены победители в категории Product Design

Напомним: в этой категории награды различаются только по двум достоинствам: Гран-при и Лев. Обладателем ...

В Нью-Йорке провели футбольный матч протяженностью в сутки

Футбольный клуб New York City Football Club и агентство Johan Leonard провели в Нью-Йорке ...

Праздник приближается (ВИДЕО)

 Все присущие Coca-Cola элементы рождественской рекламы здесь присутствуют: приятная музыка, пушистый снег, веселое настроение, ...

Итоги RemaDaysKiev 2016!

За два дня, 6 и 7 апреля, было зарегистрировано около 1800 рекламных агентств, полиграфистов, ...

Чем сегодня искушает змей (ВИДЕО)

К работе над праздничным видео Алессандро Микеле привлек канадского режиссера Флорию Сигизмонди (она снимала ...

Креатив и механики на службе у органики

Все жалуются на то, что публикации не получают достаточно охвата и винят во всем ...