Меморандум про кваліфікаційну сертифікацію VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE,

Маркетинг и коммуникации - Меморандум про кваліфікаційну сертифікацію VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE,

Всеукраїнська рекламна коаліція започатковує сертифікацію VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE, що підтверджує компетентність фахівця відповідно до вимог професійних стандартів галузі.

На сьогоднішній день у рекламному бізнесі гостро стоїть питання із кваліфікаційними кадрами та професіоналізмом фахівців. Оскільки Всеукраїнська рекламна коаліція занепокоєна нинішніми потребами ринку, покликана реагувати та допомагати розвитку індустрії, було вирішено ввести програму кваліфікаційної сертифікації VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE, що підтверджує компетентність фахівця відповідно до вимог професійних стандартів галузі.

За допомогою введення VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE, ми не цілком вирішуємо проблему, проте звертаємо на неї увагу.

Сертифікація не замінює базову освіту і не ставить її під сумнів, а підтверджує компетентність фахівця сучасним вимогам роботодавців та індустрії в цілому. Вона є своєрідним стимулом для тих, хто хоче пов’язати своє життя із рекламою.

Ми пропонуємо широкій спільноті меморандум про програму кваліфікаційної сертифікації VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE, де ключові гравці ринку підтримують ідею розвитку професійного рівню фахівців, підписуючись під основною ідеєю та місією сертифікації.

Меморандум відкритий для підписання керівниками компаній-членів Всеукраїнської рекламної коаліції та іншими гравцями рекламно-комунікаційного ринку України.

 Для підписання меморандуму просимо звертатись до менеджеру проекту – Карини Козедубової, [email protected], (044) 4909030.

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Что делает бренд запоминающимся? Несколько возможных путей

Что делает бренд запоминающимся? Несколько возможных путей

Toms Ключевые слова позиционирования: давать, делиться, делать вместе. Чтобы подчеркнуть качество обуви, которую продаёт Toms, компания изменила слоган. Она отказалась от ...

Маркетинг и коммуникации - COMFY выпустила сериал о своих сотрудниках

COMFY выпустила сериал о своих сотрудниках

В рамках глобального проекта по развитию бренда работодателя компания COMFY запустила собственный сериал о жизни сотрудников магазина.

Маркетинг и коммуникации - Украина. Закаленная болью

Украина. Закаленная болью

Проект команды — это попытка поддержать людей и выразить любовь к своей стране. Ведь за 10 последних месяцев Украина пережила ...