Маркетинг и коммуникации - Меморандум про кваліфікаційну сертифікацію VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE,

Всеукраїнська рекламна коаліція започатковує сертифікацію VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE, що підтверджує компетентність фахівця відповідно до вимог професійних стандартів галузі.

На сьогоднішній день у рекламному бізнесі гостро стоїть питання із кваліфікаційними кадрами та професіоналізмом фахівців. Оскільки Всеукраїнська рекламна коаліція занепокоєна нинішніми потребами ринку, покликана реагувати та допомагати розвитку індустрії, було вирішено ввести програму кваліфікаційної сертифікації VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE, що підтверджує компетентність фахівця відповідно до вимог професійних стандартів галузі.

За допомогою введення VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE, ми не цілком вирішуємо проблему, проте звертаємо на неї увагу.

Сертифікація не замінює базову освіту і не ставить її під сумнів, а підтверджує компетентність фахівця сучасним вимогам роботодавців та індустрії в цілому. Вона є своєрідним стимулом для тих, хто хоче пов’язати своє життя із рекламою.

Ми пропонуємо широкій спільноті меморандум про програму кваліфікаційної сертифікації VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE, де ключові гравці ринку підтримують ідею розвитку професійного рівню фахівців, підписуючись під основною ідеєю та місією сертифікації.

Меморандум відкритий для підписання керівниками компаній-членів Всеукраїнської рекламної коаліції та іншими гравцями рекламно-комунікаційного ринку України.

 Для підписання меморандуму просимо звертатись до менеджеру проекту – Карини Козедубової, rec@vrk.org.ua, (044) 4909030.

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Кто по-настоящему знаменит? (ВИДЕО)

Кто по-настоящему знаменит? (ВИДЕО)

Компания сотрудничает с различными мировыми брендами (Nike, Apple, Emporio Armani), выпуская специальные «красные» коллекции, ...

Маркетинг и коммуникации - На улицы Копенгагена выпустили танк 26 маршрута

На улицы Копенгагена выпустили танк 26 маршрута

Очень реалистичный танк был размещен на борту обычного городского автобуса. Подпись гласит «А в ...

Маркетинг и коммуникации - Тотальная инстаграмматизация в Украине (инфографика)

Тотальная инстаграмматизация в Украине (инфографика)

По состоянию на октябрь 2015 года в Instagram зарегистрировано 830 000 пользователей из Украины. ...