Всеукраїнська рекламна коаліція започатковує сертифікацію VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE, що підтверджує компетентність фахівця відповідно до вимог професійних стандартів галузі.

На сьогоднішній день у рекламному бізнесі гостро стоїть питання із кваліфікаційними кадрами та професіоналізмом фахівців. Оскільки Всеукраїнська рекламна коаліція занепокоєна нинішніми потребами ринку, покликана реагувати та допомагати розвитку індустрії, було вирішено ввести програму кваліфікаційної сертифікації VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE, що підтверджує компетентність фахівця відповідно до вимог професійних стандартів галузі.

За допомогою введення VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE, ми не цілком вирішуємо проблему, проте звертаємо на неї увагу.

Сертифікація не замінює базову освіту і не ставить її під сумнів, а підтверджує компетентність фахівця сучасним вимогам роботодавців та індустрії в цілому. Вона є своєрідним стимулом для тих, хто хоче пов’язати своє життя із рекламою.

Ми пропонуємо широкій спільноті меморандум про програму кваліфікаційної сертифікації VRK ADVERTISING & MARKETING CERTIFICATE, де ключові гравці ринку підтримують ідею розвитку професійного рівню фахівців, підписуючись під основною ідеєю та місією сертифікації.

Меморандум відкритий для підписання керівниками компаній-членів Всеукраїнської рекламної коаліції та іншими гравцями рекламно-комунікаційного ринку України.

 Для підписання меморандуму просимо звертатись до менеджеру проекту – Карини Козедубової, rec@vrk.org.ua, (044) 4909030.

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Google продолжает радовать рекламистов

В официальном блоге Google представил несколько новых рекламных возможностей своих сервисов. Теперь рекламные объявления брендов будут ...

4 метода построения маркетинговой стартегии

Во многих компаниях представления о маркетологах колеблются из одной крайности в другую: одни считают, ...

Остановите голодного! Новые видеоигры от Snickers (ВИДЕО)

В первом сюжете водитель школьного автобуса превращается в чокнутого борца рестлинга, потому что очень ...

Там, где фейков меньше. УАМБ связывает рост рекламных бюджетов в прессе с потребностью в доверии

Это связано и со стабилизацией охватов печатных СМИ, и с возросшей потребностью украинцев в ...

Рекордная конструкция из Lego (ВИДЕО)

Компания Land Rover собрала 13-метровую версию лондонского Тауэрского моста в рамках рекламной кампании новой ...

Давайте дружить бургерами! (ВИДЕО)

Burger King собралась «подружиться» с McDonald's в Атланте 21 сентября — в Международный день ...