Маркетинг и коммуникации - «Моршинська» випустила лімітовану cерію пляшок «Міста України»

Улюблена природна вода українців ТМ «Моршинська» випустила серію пляшок з етикетками, присвячену 5 містам України. Лімітована серія покликана надихнути красою та атмосферою кожного з міст — Львова, Одеси, Харкова, Дніпра та Києва. У дизайні етикетки поєднуються три мурали, впізнавані ландшафти і логотип міста.

Природна вода «Моршинська» популярна по всій території країни. Арт-проект «Міста України» використовує етикетку як об’єкт образотворчого мистецтва, здатний зміцнити зв’язки між людьми, які живуть у  різних містах, нагадати про рідне місто тим, хто переїхав, і послужити коротким оглядом яскравих і символічних муралів, що формують атмосферу українських міст сьогодні.

 «Лімітована серія «Міста України» — у першу чергу, емоційний проект, у який закладено декілька смислів, здатних зачепити різні струни душі — комусь буде приємно побачити силует міста дитинства або згадати події та подорожі, пов’язані з різними містами, а когось зачепить символізм сучасного мистецтва муралів. Ми хочемо використовувати широку географічну представленість «Моршинської» і поєднати невидимою ниткою міста України», — прокоментувала Наталія Ревіка, маркетинг-директор IDS Borjomi Україна.

Маркетинг и коммуникации - «Моршинська» випустила лімітовану cерію пляшок «Міста України»

 «Такі проекти, як «Міста України», допомагають просувати бренди міст і розвивати внутрішній туризм. У кожного міста є канонічні прикмети —  це будівлі та пам’ятники, що формують загальний силует міста. А сучасні урбаністичні символи — це яскраві і впізнавані мурали, які вже стали частиною міської культури для жителів і обов’язковим пунктом екскурсійних програм для туристів. «Моршинській» вдалося об’єднати ці символи на одній етикетці», — додав Іван Ліптуга, президент Національної туристичної організації України.

Лімітована серія «Моршинської» «Міста України» була вперше презентована на Міжнародній туристичній виставці в Києві, а також на Міжнародному Самміті в Одесі в рамках панелі маркетинг територій. Продукт представлено пляшками об’ємом 1,5 л (негазована), лімітована серія буде у продажу до кінця 2018 року.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - 23-й фестиваль Golden Drum начинается завтра

23-й фестиваль Golden Drum начинается завтра

1215 креативных заявок из 26 стран будут соревноваться за премии Golden Drum. А на ...

Маркетинг и коммуникации - В Киеве обсудят рекламу в мессенджерах. Вход бесплатный

В Киеве обсудят рекламу в мессенджерах. Вход бесплатный

Мероприятие “Конец эры SMS? Станут ли мессенджеры хитовыми каналами коммуникации с потребителем?”(именно так называется ...

Маркетинг и коммуникации - В Бразилии всех призывали снять пальто (ВИДЕО)

В Бразилии всех призывали снять пальто (ВИДЕО)

Пока у нас было лето, в Бразилии хозяйничала зима. Трудно поверить, но она там ...

Маркетинг и коммуникации - Время останавливается, продажи движутся (ВИДЕО)

Время останавливается, продажи движутся (ВИДЕО)

В праздничном новогоднем ролике обыграно ключевое сообщение сервиса – мгновенные продажи людям, которые находятся ...

Маркетинг и коммуникации - Люк, на который не наступишь…

Люк, на который не наступишь…

В этом году в Милане с 1 мая по 31 октября пройдет международная выставка ...