Маркетинг и коммуникации - На станції «Поштова площа» відкрилася виставка українських марок

До 100-річчя першої української марки станцію метро «Поштова площа» прикрасили 50 найкращих екземплярів українських поштових марок за історію їх випуску.

Ця експозиція, що триватиме з 8 жовтня до 18 листопада – спільний проект Укрпошти та Київського метрополітену в рамках XVI Національної філателістичної виставки «Укрфілекспо 2018».

«Метро – не тільки громадський транспорт, це також територія мистецтва. Наприклад, найдовша у світі виставка є у підземці Стокгольма, де на станціях представлені картини, скульптури, мозаїки, інсталяції. Галерея сучасного мистецтва є у Неаполі, виставки і арт-заходи відбуваються і в метро Нью-Йорка, Пекіна та інших міст. Станція «Поштова площа» – чудова локація для виставки зображень унікальних поштових марок України», – відзначає генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Варто нагадати, що станція метро «Поштова площа» власне отримала свою назву через розташовування поряд Подільської поштової дільниці, що працювала із середини 19 ст.

«Колеги підтвердять, що з нинішнім об’ємом офіційного діловодства державні та комунальні підприємства, напевне, наймасовіші користувачі марок. Тому ми одразу підтримали цей соціальний проект. Переконаний, що пасажирам буде цікаво оглянути таку незвичайну виставку», – додає начальник столичної підземки Віктор Брагінський.

****
XVI Національна філателістична виставка «Укрфілекспо 2018» відбудеться 9-14 жовтня в конгрес-центрі «Український дім» (вул. Хрещатик, 2).
На ній будуть представлені 127 унікальних філателістичних експонатів колекціонерів з України та світу.
Детальніше про програму «Укрфілекспо 2018» за посиланням.

Маркетинг и коммуникации - На станції «Поштова площа» відкрилася виставка українських марокМаркетинг и коммуникации - На станції «Поштова площа» відкрилася виставка українських марокМаркетинг и коммуникации - На станції «Поштова площа» відкрилася виставка українських марокМаркетинг и коммуникации - На станції «Поштова площа» відкрилася виставка українських марокМаркетинг и коммуникации - На станції «Поштова площа» відкрилася виставка українських марокМаркетинг и коммуникации - На станції «Поштова площа» відкрилася виставка українських марок

Джерело

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Паралимпиада, Бабий Яр и выборы

Паралимпиада, Бабий Яр и выборы

Успешное выступление Украины на летних Паралимпийских играх подняло интерес к одноименной статье на Wikipedia ...

Маркетинг и коммуникации - Красно-белый сюрприз для синих воротничков

Красно-белый сюрприз для синих воротничков

  Компания Сoca-Сola по-прежнему конкурирует за позиции лидера рынка на Ближнем Востоке. Основной задачей ...

Маркетинг и коммуникации - Соланж и Снуп Дог рассказали о роли джинсов в их жизни (ВИДЕО)

Соланж и Снуп Дог рассказали о роли джинсов в их жизни (ВИДЕО)

«Музыканты — как супергерои. Бэтмен, Супермен — все они носят плащи и костюмы, да? А ...