Маркетинг и коммуникации - На вулицях та в метро столиці перехожим нагадують, що люди — не консерви

Попередженням цих порушень та моніторингом місць несвободи в Україні – а це інтернати для дітей та літніх людей, хоспіси, військові частини, СІЗО та інші заклади – займається Національний превентивний механізм (НПМ). Це представники офісу Уповноваженого ВР України з прав людини та громадські активісти, які мають можливість безперешкодного доступу до будь-яких закритих закладів задля перевірки умов життя в них, спілкування із підопічними, попередження порушень їх прав та подальшого відстоювання системних змін у цих закритих закладах.

Маркетинг и коммуникации - На вулицях та в метро столиці перехожим нагадують, що люди — не консерви

Ініціатором розробки концепції кампанії став Центр інформації про права людини. «Нам хотілося, аби про роботу моніторів НПМ і умови життя в місцях несвободи дізналося більше людей в Україні. Для того, аби допомагати моніторам змінювати життя людей в цих закритих установах на краще, або навіть стати частиною команди НПМ», – каже керівник проекту ЦІПЛ з інформаційної підтримки НПМ Надя Колесникова.

Розробка концепції просування НПМ в українському суспільстві стала завданням першої «Битви агентств» (Lions Creativity Days – «Дні креативності в Україні»). Участь в ній взяли 5 агентств, переможцем було обрано Green Penguin Media. «Світ міняється, місця несвободи — ні. Більшою мірою в них діють закони ще з «совка». Коли «незручних» людей просто ховали подалі від очей — «консервували». Люди, що потрапили у місця несвободи, ставали «овочами», ламались та деградували. Місця несвободи повинні перестати бути радянськими консервами. Настав час їх «відкрити», зазирнути всередину, їхній «термін зберігання» давно минув. Так з’явилась концепція, яку ми втілили у принтах та у ролику, який, до речі, існує у двох варіантах: без цензури — наш улюблений. Адже він точніше за все доносить наш меседж — «Люди не консерви»», – наголошує Юлія Курова, креативний директор Green Penguin Media.

 Маркетинг и коммуникации - На вулицях та в метро столиці перехожим нагадують, що люди — не консерви

Реалізацію ідеї соціальної реклами підтримала програмна ініціатива «Права людини та правосуддя» МФ «Відродження», що сприяє роботі НПМ з моменту його появи в Україні. «Ця кампанія дає можливість унаочнити проблеми місць несвободи. Чим більше людей будуть розуміти, що таке ці закриті заклади, з якими проблемами зустрічаються ті, хто проживає там постійно, тим більше шансів змінити цю «законсервовану» систему і створити там умови для життя, а не для виживання», пояснює Василина Яворська, менеджер програмної ініціативи та монітор НПМ.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Боты в сети разоряют рекламодателей

Боты в сети разоряют рекламодателей

Согласно данным исследования White Ops и Американской ассоциации рекламодателей (ANA), на которые ссылается Financial Times, ...

Маркетинг и коммуникации - Очаровательная супербабушка

Очаровательная супербабушка

86-летняя Бадди Винкл демонстрирует заражающую жизнерадостность, которая и привлекла руководство лос-анджелесской марки одежды Dimepiece: ...

Маркетинг и коммуникации - Ролик Hornbach призывает к пониманию

Ролик Hornbach призывает к пониманию

Ролик супермаркета товаров для дома Hornbach получился отчасти социальным, потому что в нем показано ...

Маркетинг и коммуникации - Премия «Оскар» побила собственный рекорд по стоимости рекламного времени

Премия «Оскар» побила собственный рекорд по стоимости рекламного времени

то на 8% больше, чем в минувшем году,  подчеркнула представитель компании. Однако это ещё ...

Маркетинг и коммуникации - В США разработан дезодорант на основе виски (ВИДЕО)

В США разработан дезодорант на основе виски (ВИДЕО)

Джейсон и Эрика Фойхт из г. Лавленд, Колорадо, придумали дезодорант на основе виски, когда ...