Маркетинг и коммуникации - Нова автоматизація промо-акцій на Future Lab зацікавила топових гравців FMCG-галузі

IT рішення з автоматизації промо-акцій від компаній Pointer Agency та Sales’Up викликало жвавий інтерес на конференції Future Lab, яку організувала комунікаційна група Dentsu Aegis Network Ukraine.

PR компанія Pointer Agency та розробник CRM рішень для FMCG ІТ компанія Sales’Up спільно розробили та презентували ринку унікальну комплексну систему з проведення та автоматизації національних промо-кампаній, розіграшів та спеціальних маркетингових акцій.

Представників ринку у першу чергу зацікавили конкурентні переваги використання нового спеціалізованого програмного забезпечення перед традиційним способом проведення промо-кампаній. А також можливість управління кампанією в реальному часі в контексті кампаній конкурентів.

«У нас є великий досвід в проведенні різноманітних промо усіх масштабів. Ми використали його для підготовки продукту, який зможе відчутно змінити управління кампанією та провести її максимально ефективно. Судячи вже з першої презентації нашого продукту для представників ринку та з проявленого інтересу, ми попали в десятку з нашою пропозицією», – сказала засновник Pointer Agency Олеся Стойко.

«Разом з Pointer Agency ми використовуємо онлайн і офлайн канали комунікації для того, щоб вести діалог компанії з її клієнтами і вибудовувати з ними довгострокові стосунки. Наш продукт дозволяє побудувати взаємодію між вашим брендом і споживачем, створити базу даних з повною інформацією про вашого клієнта, вибудувати з ним тісні стосунки і замкнути цикл покупкою і ростом продажів», – додав Олександр Андронік, управляючий партнер компанії Sales’Up.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Трамп, MONATIK и Моторола: о чем осенью читали украинцы в Wikipedia?

Трамп, MONATIK и Моторола: о чем осенью читали украинцы в Wikipedia?

Любопытно, что статья о Хиллари Клинтон разместилась на 7 позиции, значительно уступая своему оппоненту. ...

Не голосуйте за меня! Сказка о том, как блэк-металлист стал депутатом

Не голосуйте за меня! Сказка о том, как блэк-металлист стал депутатом

Fenriz живет в городке Колботн недалеко от Осло. Население Колботна — всего несколько тысяч человек. Музыкант рассказал, ...

Готов ли украинский ритейл к мобильной революции? Данные опроса

Готов ли украинский ритейл к мобильной революции? Данные опроса

Специалисты LEAD9 опросили 24 компании индустрии ритейла. Среди активных участников анкетирования — WOG, “Сильпо”, ...