Дирекція Всеукраїнської рекламної коаліції презентує новий сайт vrk.org.ua. Внесені оновлення були проведені задля більш зручного користування. За розробку сайту ми дякуємо нашому digital партнеру D2.  

На сайті, в першу чергу, був оновлений дизайн та функціональна частина, самі розділи – коаліція, рейтинги, новини та події, рекламний ринок, правила ринку та контакти – залишились звичними.

В розділі «Коаліція» доступні всі члени ВРК, які на сьогодні налічують понад 160 компаній, серед яких провідні креативні, медіа, digital, маркетингові та PR агентства, медіа та дослідницькі компанії, галузеві громадські асоціації, індустріальні комітети та рекламодавці. На сайті розміщений список членів Наглядової ради та дирекції, яка завжди готова допомогти вам у разі виникнення будь-яких запитань, а також повний перелік проектів ВРК.

В розділі «Рейтинги» є звичні рейтинги – креативності та майстерності, ефективності, агентство року, медіа та інтернет-медіа агентств відповідно до їх річних білінгів, результати участі українських агентств в креативних фестивалях протягом календарного року – та методологія розрахунку даних рейтингів. В свою чергу, список фестивалів, включених до Рейтингу креативності та майстерності України, можна переглянути як на сайті, так і за звичним посиланням у вигляді календаря-помічника.

Розділи «Рекламний ринок» та «Правила ринку» містять статистичні дані, закони, що діють у рекламній сфері, і все, що з цим пов’язано, документи, розроблені членами ВРК в інтересах розвитку індустрії, а також іншу довідкову інформацію про проекти ВРК.

Одна з новинок – можливість підписки на новини ВРК. Тож якщо хочете залишатись у курсі всіх подій на рекламно-комунікаційному ринку України – достатньо лише натиснути кнопку «Підписатися» на головній сторінці або в розділі «Новини та події» і ми вас долучимо до нашої щотижневої розсилки VRK newsletter.

Адреса сайту vrk.org.ua залишається незмінною.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Клей Угрюмого на Ночи пожирателей рекламы 2015-2016

Все, кто придут на Ночь пожирателей рекламы увидят не только шедевры рекламной индустрии со ...

Гвинет Пэлтроу и потерянная сережка (ВИДЕО)

«Нежные истории No. 5» — это сентиментальный рассказ, повествующий о движущей силе судьбы в ...

История о мечте (ВИДЕО)

14 ноября мировое сообщество отмечает Всемирный день борьбы с сахарным диабетом. В этот день ...

Пять причин начать использовать мобильную рекламу уже сейчас

Получение телеком-операторами лицензий на 3G-связь существенно добавило оптимизма всем, кто связан с мобильной сферой ...

Охота на папарацци (ВИДЕО)

. Видео представлено в качестве анонса перед выступлением на международном автосалоне в Лос-Анджелесе, где ...

Как искусственный интеллект прокладывает дорогу в маркетинг

В этом году искусственный интеллект оказался в центре внимания мировых ИТ-компаний, которые продолжают поддерживать ...