Цей захід стане наступним етапом розвитку системного проекту спільної дії «Підтримай українське — провідні українські рекламісти на підтримку українських виробників», перший етап якого стартував у квітні 2015 року.

Організатори проекту ставлять за мету розвиток економіки України через надання українським виробникам вільного доступу до провідних технологій в сфері комерційних і соціальних комунікацій.

Цього року програма виставки REX цілком присвячена тому, як зробити українські товари та послуги більш конкурентоспроможними. Саме тому в якості одного з центральних освітніх заходів REX створено тематичний блок «Проект спільної дії „Підтримай українське“: користь для українських виробників».

У рамках блоку відбудуться доповіді, презентації успішно реалізованих проектів і готових кейсів, які охоплять всі етапи створення товарів та послуг і просування їх на ринок.

Доповідачі розглядатимуть виклики для українських компаній та шляхи їх вирішення за допомогою ефективних інструментів маркетингу, поділяться принципами взаємодії бізнесу і ЗМІ, а також ефективного застосування out-of-home реклами. Стратегія українських виробників товарів та послуг у сучасних умовах інтеграції України у великій світ — ще одна тема, яка буде піднята у виступах.

Ініціатори заходу — ooh-оператор «Прайм груп», телеканал «UA:Перший», інтернет-портал delo.ua, ділова газета «Бізнес», видання для маркетологів Marketing Media Review, Київська торгово-промислова палата, поліграфічна компанія Grande Affiche.

Докладніше ознайомитися з проектом «Підтримай українське» та програмою тематичного освітнього блоку можна за посиланням ukrainske.org.

Початок тематичного блоку «Підтримай українське»: користь для українських виробників» на виставці REX: 23 вересня о 12:20.

Адреса: Київ, вул. Салютна, 2б, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», 2-ий павільон.

 

Обов’язкова реєстрація на сайті організатору виставки rex.ua. Участь безкоштовна.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Макзавтрак — это… песня! (ВИДЕО)

На сайте под названием «Вселенная Уилла» содержится краткая информация о Перкинсе и два видео ...

Дольф Лундгрен в роли испытателя (ВИДЕО)

В рамках затеи ДВС был установлен на самый обычный скейтборд, а протестировал получившееся транспортное ...

Полное погружение в промышленный дизайн на семинарской программе Ukrainian Design: The Very Best Of 2015

В последний день семинарской программы спикеры поделятся своим опытом и знаниями. ·         INDUSTRIAL DESIGN. ...

Стали известны имена лучших молодых креаторов Украины

Всего в конкурсах приняла участие 21 команда, было подано 25 работ, из них в ...

Школьный автобус в один конец

Для реализации этого проекта был использован реальный школьный автобус, перекрашенный в милитари-цвета. Планируется, сто этот ...

Шорт-лист Cannes Innovation

Lions Innovation фестиваль в фестивале, который проходит в течение недели Cannes Lions. Это уникальное ...