Цей захід стане наступним етапом розвитку системного проекту спільної дії «Підтримай українське — провідні українські рекламісти на підтримку українських виробників», перший етап якого стартував у квітні 2015 року.

Організатори проекту ставлять за мету розвиток економіки України через надання українським виробникам вільного доступу до провідних технологій в сфері комерційних і соціальних комунікацій.

Цього року програма виставки REX цілком присвячена тому, як зробити українські товари та послуги більш конкурентоспроможними. Саме тому в якості одного з центральних освітніх заходів REX створено тематичний блок «Проект спільної дії „Підтримай українське“: користь для українських виробників».

У рамках блоку відбудуться доповіді, презентації успішно реалізованих проектів і готових кейсів, які охоплять всі етапи створення товарів та послуг і просування їх на ринок.

Доповідачі розглядатимуть виклики для українських компаній та шляхи їх вирішення за допомогою ефективних інструментів маркетингу, поділяться принципами взаємодії бізнесу і ЗМІ, а також ефективного застосування out-of-home реклами. Стратегія українських виробників товарів та послуг у сучасних умовах інтеграції України у великій світ — ще одна тема, яка буде піднята у виступах.

Ініціатори заходу — ooh-оператор «Прайм груп», телеканал «UA:Перший», інтернет-портал delo.ua, ділова газета «Бізнес», видання для маркетологів Marketing Media Review, Київська торгово-промислова палата, поліграфічна компанія Grande Affiche.

Докладніше ознайомитися з проектом «Підтримай українське» та програмою тематичного освітнього блоку можна за посиланням ukrainske.org.

Початок тематичного блоку «Підтримай українське»: користь для українських виробників» на виставці REX: 23 вересня о 12:20.

Адреса: Київ, вул. Салютна, 2б, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», 2-ий павільон.

 

Обов’язкова реєстрація на сайті організатору виставки rex.ua. Участь безкоштовна.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Исследования ставок промо-персонала: пятая волна

Кроме того, оценка динамики изменения оплаты полевых сотрудников косвенно показывает «здоровье рынка»: ведь существенные ...

McDonalds будет платить за рекламу по факту отдачи

О победе Omnicom директор по маркетингу американского McDonald's Дебора Вол сообщила изданию AdAge 29 августа. По ...

Как начать жить благодаря собаке (ВИДЕО)

Pedigree продолжает свою кампанию «Feed the Good», рассказывающую о позитивном влиянии домашних питомцев на ...

Джессика Честейн тоже носит Prada

Для Джессики Честейн новая рекламная кампания еще и первая в ее карьере, сделанная в ...

7 смертных маркетинговых грехов в Facebook

Прежде, чем бросаться во все тяжкие и продвигать свой бренд на Facebook, давайте представим, ...

В журнале круче, чем в телеке! Часть 2.

1. Всем известный McDonalds рекламирует большой кофе. Кофе действительно большой – такой, что даже на ...