Цей захід стане наступним етапом розвитку системного проекту спільної дії «Підтримай українське — провідні українські рекламісти на підтримку українських виробників», перший етап якого стартував у квітні 2015 року.

Організатори проекту ставлять за мету розвиток економіки України через надання українським виробникам вільного доступу до провідних технологій в сфері комерційних і соціальних комунікацій.

Цього року програма виставки REX цілком присвячена тому, як зробити українські товари та послуги більш конкурентоспроможними. Саме тому в якості одного з центральних освітніх заходів REX створено тематичний блок «Проект спільної дії „Підтримай українське“: користь для українських виробників».

У рамках блоку відбудуться доповіді, презентації успішно реалізованих проектів і готових кейсів, які охоплять всі етапи створення товарів та послуг і просування їх на ринок.

Доповідачі розглядатимуть виклики для українських компаній та шляхи їх вирішення за допомогою ефективних інструментів маркетингу, поділяться принципами взаємодії бізнесу і ЗМІ, а також ефективного застосування out-of-home реклами. Стратегія українських виробників товарів та послуг у сучасних умовах інтеграції України у великій світ — ще одна тема, яка буде піднята у виступах.

Ініціатори заходу — ooh-оператор «Прайм груп», телеканал «UA:Перший», інтернет-портал delo.ua, ділова газета «Бізнес», видання для маркетологів Marketing Media Review, Київська торгово-промислова палата, поліграфічна компанія Grande Affiche.

Докладніше ознайомитися з проектом «Підтримай українське» та програмою тематичного освітнього блоку можна за посиланням ukrainske.org.

Початок тематичного блоку «Підтримай українське»: користь для українських виробників» на виставці REX: 23 вересня о 12:20.

Адреса: Київ, вул. Салютна, 2б, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», 2-ий павільон.

 

Обов’язкова реєстрація на сайті організатору виставки rex.ua. Участь безкоштовна.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Эксперты MARKETING REVOLUTION: Вливайтесь в эру digital — если вы не динозавры.

По прогнозам мировых экспертов рекламы и маркетинга, в течение ближайших пяти лет digital составит ...

Новый продукт нативной рекламы

В рамках ежегодной партнерской конференции Rambler&Co в Брюгге агентство R.POINT, входящее в группу компаний Rambler&Co, анонсировало запуск нового ...

Реклама против гомофобии (ВИДЕО)

Международный день борьбы с гомофобией официально отмечается с 2003 года. 17 мая – дата ...

Absolut продемонстрировал полную открытость. До белья и ниже

Бренд Абсолют с помощью раздетого персонала смог донести уникальное свойство товара: абсолютную прозрачность.

Распакованная эволюция Samsung (ВИДЕО)

Samsung показал промовидео, рассказывающее об основных событиях и изобретениях южнокорейской компании. Концепция ролика строится ...

Facebook и рекламисты: недоверие возрастает

Напряженность в отношениях между рекламной индустрией и Facebook становится все очевидней. На прошлой неделе ...