Маркетинг и коммуникации - Організатори «Підтримай українське» подарують українським виробникам унікальні знання з маркетингу

Цей захід стане наступним етапом розвитку системного проекту спільної дії «Підтримай українське — провідні українські рекламісти на підтримку українських виробників», перший етап якого стартував у квітні 2015 року.

Організатори проекту ставлять за мету розвиток економіки України через надання українським виробникам вільного доступу до провідних технологій в сфері комерційних і соціальних комунікацій.

Цього року програма виставки REX цілком присвячена тому, як зробити українські товари та послуги більш конкурентоспроможними. Саме тому в якості одного з центральних освітніх заходів REX створено тематичний блок «Проект спільної дії „Підтримай українське“: користь для українських виробників».

У рамках блоку відбудуться доповіді, презентації успішно реалізованих проектів і готових кейсів, які охоплять всі етапи створення товарів та послуг і просування їх на ринок.

Доповідачі розглядатимуть виклики для українських компаній та шляхи їх вирішення за допомогою ефективних інструментів маркетингу, поділяться принципами взаємодії бізнесу і ЗМІ, а також ефективного застосування out-of-home реклами. Стратегія українських виробників товарів та послуг у сучасних умовах інтеграції України у великій світ — ще одна тема, яка буде піднята у виступах.

Ініціатори заходу — ooh-оператор «Прайм груп», телеканал «UA:Перший», інтернет-портал delo.ua, ділова газета «Бізнес», видання для маркетологів Marketing Media Review, Київська торгово-промислова палата, поліграфічна компанія Grande Affiche.

Докладніше ознайомитися з проектом «Підтримай українське» та програмою тематичного освітнього блоку можна за посиланням ukrainske.org.

Початок тематичного блоку «Підтримай українське»: користь для українських виробників» на виставці REX: 23 вересня о 12:20.

Адреса: Київ, вул. Салютна, 2б, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», 2-ий павільон.

 

Обов’язкова реєстрація на сайті організатору виставки rex.ua. Участь безкоштовна.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Schick рассказывает, каким должен быть настоящий мужчина

Schick рассказывает, каким должен быть настоящий мужчина

Бренд Schick Hydro совместно с агентством MullenLowe представил новую интегрированную кампанию для пропаганды мужественности, ...

Маркетинг и коммуникации - Кто не смотрел — тот проиграл (ВИДЕО)

Кто не смотрел — тот проиграл (ВИДЕО)

 Именно это и происходит на видео: бедный мужчина не понимает шутки, которую используют повсеместно. ...

Маркетинг и коммуникации - История бренда. То, что носят и Папа, и дьявол

История бренда. То, что носят и Папа, и дьявол

Компания, которая сначала носила имя Fratelli Prada («Братья Прада») была основана в 1913 году ...

Маркетинг и коммуникации - Можно ли доверять супермаркету? (ВИДЕО)

Можно ли доверять супермаркету? (ВИДЕО)

Ситуация Торговая сеть NOVUS исповедует философию свежих, здоровых и вкусных продуктов. А ее сотрудники ...