Останній день перед Effie Last Minute Deadline

Маркетинг и коммуникации - Останній день перед Effie Last Minute Deadline

Друзі, попереджаємо, що сьогодні остання можливість подати роботи на Effie Awards Ukraine 2018 за нижчою ціною.  З 1 по 9 листопада розпочинається Last Minute Deadline, а ціни на подачу роботи стають максимально високі.

Effie Awards Ukraine вже 13 років служить показником успішності національних кампаній та задає тенденції для розвитку рекламних комунікацій.

Заявки оцінюються у два оффлайн-тури провідними маркетинг-спеціалістами, що працюють у компаніях-рекламодавцях, топ-менеджерами комунікаційних агентств, медіа експертами, дослідниками та консультантами. Бали кожної заявки присвоюються анонімно та конфіденційно.

Задля уникнення непередбачуваних ситуацій, оргкомітет радить ретельно переглянути причини, через які заявки можуть бути дискваліфіковані.

Учасники мають можливість замовити опцію Effie Jury Insight, що представляє собою звіт, у якому збираються як загального плану рекомендації щодо заповнення заявок, правил оцінки робіт, так і думки членів журі з приводу конкретного кейсу.

Детальніше про правила участі читайте на сайті effie.org.ua або звертайтеся до оргкомітету: +380 44 490 90 30. Контактна особа — Катерина Грабовська, [email protected] або Ольга Підгорська, [email protected].

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Безумный танец Kenzo (ВИДЕО)

Безумный танец Kenzo (ВИДЕО)

Это настоящий мини-фильм, мало похожий на ролики косметических кампаний: главная героиня, которую играет бывшая балерина Маргарет Куэлли, скучает на каком-то ...

Маркетинг и коммуникации - Возвращение фабрики Вилли Вонка (ВИДЕО)

Возвращение фабрики Вилли Вонка (ВИДЕО)

В ролике девочка и дедушка иссоедуют вісе закоулки фабрики и видят, как праздничные угощения создаются викторианскими тяжелоатлетами, гигантским пищевым миксером, которій ...

Маркетинг и коммуникации - Депутаты Киеврады создадут комиссию по контролю КП «Киевреклама»

Депутаты Киеврады создадут комиссию по контролю КП «Киевреклама»

 С 1 января 2015 г. Киев не выдал ни одного разрешения на размещение наружной рекламы. В том числе и тем ...