Останній шанс подати заявку на Effie Awards Ukraine 2018

Маркетинг и коммуникации - Останній шанс подати заявку на Effie Awards Ukraine 2018

Last Minute Deadline щорічної міжнародної премії Effie Awards Ukraine 2018, що нагороджує найефективніші кампанії у сфері маркетингових комунікацій, закінчується вже завтра.

Це остання можливість подати заявку на конкурс. Пам’ятайте, що всім учасникам необхідно завантажити в особистий кабінет не лише заявки, а й всі необхідні матеріали. Наступним етапом є суддівство, в рамках якого провідні маркетинг-спеціалістів, що працюють у компаніях-рекламодавцях, топ-менеджери комунікаційних агентств, медіа експерти, дослідники та консультанти оцінять конкурсні роботи цього року.

За результатами Effie Awards Ukraine 2018 будуть сформовані Рейтинги ефективності комунікаційних агентств та рекламно-комунікаційних холдингів і рейтинг Best Marketing Teams, який визначає найуспішніші маркетингові команди компаній-рекламодавців.

Імена кращих з кращих будуть оголошені на Effie Gala, що відбудеться 12 грудня у конгрес-центрі Mercure Congress Centre.

Деталі подачі заявки та правила участі читайте на сайті effie.org.ua, або звертайтеся до оргкомітету за контактами:  +380 44 490-90-30,  Катерина Грабовська –festival@vrk.org.ua та Ольга Підгорська – project@vrk.org.ua

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Добрым и крепким традициям верны (ВИДЕО)

Добрым и крепким традициям верны (ВИДЕО)

Щуришься от первого, утреннего луча солнца, который сверкает на речной глади, рубашка так и ...

Маркетинг и коммуникации - 12 лучших маркетинговых кампаний всех времен и народов

12 лучших маркетинговых кампаний всех времен и народов

Почему эти 12 кампаний считаются лучшими? Всё дело во влиянии, которое они оказали на ...

Маркетинг и коммуникации - Мексиканским мужчинам продемонстрировали, как неудобно сидеть на чужом пенисе (ВИДЕО)

Мексиканским мужчинам продемонстрировали, как неудобно сидеть на чужом пенисе (ВИДЕО)

Кампания заказана правительством Мексики, где обеспокоены высоким уровнем сексуального насилия и домогательств в транспорте. ...