Маркетинг и коммуникации, События - Остання можливість взяти участь у Ad Black Sea 2018

Встигніть пірнути у конкурсну програму фестивалю Ad Black Sea до Last Minute Deadline – 5 вересня, аби бути оціненими членами журі, що не просто пливуть  за течією на поверхні індустрії, а тими, хто занурюється у багатошаровість інсайтів, досягає найбільших глибин та є визнаними у міжнародних водах рекламно-комунікаційного ринку.

Раніше були оголошені команди суддів Film, Film Craft, Advertising Campaigns, Radio & Audio, Print & Publishing, Design & Branding та Out of Home та Digital & Mobile, Media, Branded Content & Visual Storytelling, до яких входять неодразові переможці та учасники суддівських команд, міжнародних фестивалей та відомих конкурсів, включаючи Cannes Lions.

Щоб подати вашу роботу вам потрібно:

  1. Зареєструватись на сайті http://adblacksea.com/
  2. Заповнити онлайн-форму
  3. Завантажити роботу
  4. Зробити запит на оплату
  5. Сплатити участь

Варто нагадати, що четвертий міжнародний фестиваль реклами Ad BlackSea 2018 буде проходити з 20 по 22 вересня у Hilton Batumi Hotel, Батумі, Грузія.

У разі виникнення будь-яких запитань, звертайтеся до оргкомітету: (0038 044) 490-90-30, festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська або project@vrk.org.ua – Ольга Підгорська.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Что пилит Цукерберг #16

Что пилит Цукерберг #16

Скажем сразу: сегодняшняя подборка должна была состоять из 15 пунктов, но мы оставили только ...

Healthcare Creative Forum

Healthcare Creative Forum

Креативный форум для фармацевтов – вдохновляющее мероприятие, основой которого станут кейсы-победители самого крупного международного ...

С самолета за подарками (ВИДЕО)

С самолета за подарками (ВИДЕО)

Пассажиры авиарейса, следующего из исландского Кефлавик в Бристоль, получили предрождественские подарки от аутлета Clarks ...