Алла Мазур, Лідія Таран, Марічка Падалко та Руслан Сенічкін звертаються до телеглядачів з проханням переглянути рекламний блок 19 грудня 2016 року о 20:10.Всі кошти, отримані від рекламодавців у період прайм-тайму, будуть направлені на придбання ротаційного мікротому – обладнання, необхідного для діагностики онкозахворювань.
 
Онкологія –  причина найбільшої кількості дитячої смертності у світі. Своєчасна і точна діагностика допомагає це передбачити. Для того, щоб ідентифікувати пухлини і запальні процеси, в Європі вже протягом багатьох десятиліть використовують метод імуногістохімії.
 
У Національній лікарні «ОХМАДИТ», куди потрапляють діти з усієї України, немає можливості користуватись цим методом через відсутність обладнання. У відділенні патоморфологічної анатомії щорічно проводять більше 36 тисяч біопсій. Третина з цих аналізів потребують уточнення за допомогою імуногістохімічного дослідження. Саме воно дозволяє встановити остаточний онкологічний діагноз на основі змін у тканинах і «поведінки» клітин.
  
 «Структура пухлини у дорослих і дітей різна, тому ми хочемо створити лабораторію імуногістохімії у дитячій лікарні, так як своєчасна і точна діагностика –  головна умова для перемоги над раком. Сьогодні, на жаль, ми вимушені відправляти зразки тканини у комерційні лабораторії для проведення таких  досліджень», –  розповідає заступник головного лікаря Національної дитячої лікарні «ОХМАДИТ» з медичної частини Тетяна Іванова.
 
За три роки існування акції «День Святого Миколая» канал «1+1» зібрав більше 460 000 гривень. Разом із благодійним фондом «Крона» вдалось придбати роторну центрифугу у відділення переливання крові, а такожспеціальний фазований датчик для ультразвукових досліджень серця і судин маленьких пацієнтів відділення реанімації новонароджених.
 
«Вже третій рік поспіль ми звертаємось до наших телеглядачів з простим проханням – увімкнути рекламу на «1+1». Таким чином ви можете врятувати життя маленьких пацієнтів дитячої лікарні. Цього року всі кошти, які ми заробимо від трансляції рекламного блоку 19 грудня, ми перерахуємо на придбання обладнання для діагностики онкозахворювань.  Для нас дуже важливо, що телеглядачі мають можливість допомогти тим, хто найбільш незахищений, тим більше, що зробити це дуже просто», — говорить PR-директор «1+1 медіа» Світлана Павелецька.
 
«Щороку більше тисячі дітей хворіють на рак. Кожні три дні в Україні помирає одна дитина від цієї жорстокої хвороби. Але 7 з 10 дітей можна вилікувати, якщо виявити рак якомога раніше і правильно підібрати лікування. Кожна хвилина реклами, яку ви переглянете 19 грудня на «1+1», перетвориться на допомогу у боротьбі з дитячим раком», –  говорить координатор благодійного фонду «КРОНА» Лариса Сідєльнік.
 
 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Світовий рекламний ринок зросте на 4,4% цього року, найшвидші темпи – у онлайн відео

  Вчергове наш прогноз знизився на піввідсотка, в основному через економічні проблеми Росії, України ...

YouTube ищет пути к внедрению 360-градусного видео

Кампания, которая принадлежит Google, ведет программу по внедрению 360-градусного видео, начиная с марта 2015 ...

Великая мечта на баскетбольной площадке (ВИДЕО)

Ролик выпущен в преддверии Месяца Афроамериканской Истории (African-American History Month) и призван представить НБА, ...

Истории Великих. Россер Ривз, создатель USP

Россер Ривз родился 10 сентября 1910 года в Вирджинии. Там же попытался получить высшее ...

Для тех, кто любит Украину

Ролик посвящен выпуску нового вида кредитной карточки «Универсальная». Это специальная карточка нового оригинального патриотического ...

Хочешь быть любимым — брейся (ВИДЕО)

Избавься от лишнего  Агентство JWT New York решило отойти от стандартного продвижения через внушение ...