Маркетинг и коммуникации - PointeR Agency запускає послугу організації національних розіграшів

Відтепер агенція окрім класичного пакету PR-послуг та організації іміджевих заходів розроблятиме та реалізовуватиме BTL-кампанії. Така послуга особливо ефективна для нових торгових марок, що з’являються на ринку, та брендів, які запускають нові продукти.

PointeR Agency пропонує клієнтам проведення «під ключ» національних промо-акцій, розіграшів подарунків і лотерей, а також їхню підтримку на всіх етапах реалізації.

В агенції вважають, що BTL у нинішніх ринкових умовах користується попитом, адже має низку переваг для компаній, серед яких: прямий доступ до цільової аудиторії, точковість, висока запам’ятовуваність, вирізнення продукту серед конкурентів, спонукання до імпульсивних покупок, збільшення продажів.

За словами директора PointeR Agency Олесі Стойко, актуальність BTL росте, зважаючи на темпи розвитку маркетингового ринку внаслідок росту економіки країни. «Головна перевага такого інструменту у порівнянні з іншими сервісами комунікаційної сфери – його висока ефективність у підвищенні продажів компанії», — зазначає О. Стойко.

Над реалізацією BTL-кампаній працюватиме команда з багаторічною експертизою у цій сфері. «Наша команда має необхідний рівень професіоналізму, щоб пропонувати партнерам не лише класичні продукти, але й надавати комбіновані послуги з використанням сучасних PR-технологій для підвищення ефективності кампаній. Це виокремлює нас з-поміж конкурентів та надає нашій пропозиції перевагу перед «традиційним» підходом до надання таких послуг», — підкреслює директор агентства.

Ілюстрація в заголовку: https://ua.depositphotos.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Футболистам Барселоны будет мило

Футболистам Барселоны будет мило

Футбольный клуб «Барселона» и Nestle заключили соглашение о рекламе футболистами команды фирменного солодового напитка ...

Чокнутые приложения для крыши, поехавшей от голода (ВИДЕО)

Чокнутые приложения для крыши, поехавшей от голода (ВИДЕО)

Продолжая кампанию «Ты не ты, когда голоден», бренд Snickers совместно с агентством BBDO Colenso ...

Никто не рожден для войны… (ВИДЕО)

Никто не рожден для войны… (ВИДЕО)

Этот фильм создан агентством Banda Agency, продакшн-компанией Radioaktive Film. Режиссером выступил американец Марк Реймонд. ...