• 1 EUR = 32.63 грн.
  • 1 USD = 27.64 грн.
  • Суб 16.12.2017

Новости компаний

PR-Агенція PRP в Україні стає Be—it

PR-Агенція PRP в Україні стає Be—it
Маркетинг и реклама

Агенція PRP в Україні, один із лідерів українського комунікаційного ринку, розпочинає свою нову історію. Нову історію із новою назвою: PRP в Україні стає Be—it [Бі—іт].В основу нової назви агенції ми заклали наше життєве кредо - створювати реальність, в якій ми самі хочемо жити. Бути тим, ким прагнемо бути. Мати позицію і відстоювати її. Бути надією та натхненням для інших. Діяти як лідери, яких самі поважаємо. Прагнути залишити свій слід в історії бізнесу, суспільства, країни.

Що ж до нового бренду - ми вдячні довголітньому партнеру і колезі по ринку Андрію Федоріву і його команді, що підійшли з натхненням і любов’ю до створення лого та айдентики, на основі вимріяної нами назви. Колеги знайшли відповідне і унікальне для нас позначення цього важливого шляху у вигляді обов’язкового тире між словами у назві, а також у вигляді ліній – в логотипі та айдентиці. Лінії кожен може заповнити своїми діями, словами, нотами, формами і фарбами, але головне – змістом.

«Останні 12 років - це була натхненна подорож під назвою PRP. За цей час ми впроваджували міжнародні стандарти комунікацій на українському ринку, створювали інноваційні стратегічні платформи і практики, плекали довіру до наших клієнтів, завжди старались своїми проектами додавати гордості за нашу країну. За цей час постала згуртована команда експертів, керівників і консультантів практик, яка дуже любить свою справу і вже давно працює разом, створюючи найкращу синергію знань, талантів і спільного досвіду. Але ми і змінились за останні кілька років. З досвідом Революції гідності ми ще більше переймаємось тим, який слід ми нашою справою залишимо для України і світу. Прийшло розуміння, що неможливо вести бізнес як зазвичай, тому з українського бізнесу вийшли російські партнери, і українські – з російського. Я дякую нашим партнерам за бренд PRP, за довіру та за можливість усі ці роки бути самими собою і відстоювати власну позицію. А в нашій новій назві кажемо: Be—it, прагнемо творити нову реальність для нас і для країни. І будемо намагатись щодня жити у нашому кредо», - Наталя Попович, президент компанії Be—it.

«Працюючи на українському ринку, ми йшли не тільки в ногу з ринком, але й створювали нові тренди. Ми відкривали нові практики, які створювали попит на нові послуги в Україні  – Place ID - для розвитку інвестиційного та туристичного потенціалу міст та регіонів, Employer ID  - для роботи з брендом роботодавця та залученням співробітників у комунікації компаній, Healthcare Hub – для фокусних комунікацій в сфері охорони здоров’я. Ми створили та розвивали власні платформні проекти: Чорноморський Економічний Форум, Київський Форум з питань бренду роботодавця та залучення (KEBEF), і й надалі ми вже як Be—it будемо працювати над тим, щоб створювати історії для наших клієнтів, для суспільства, для держави, для нас самих, історії, які будуть наповнені змістом та актуальністю», - Наталя Ольберт-Сінько, директор компанії  Be—it.

 

КОММЕНТАРИИ К ПУБЛИКАЦИИ
САМОЕ СВЕЖЕЕ
полезная информация
Новости шоубизнеса от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Расписание кинотеатра Cinema Citi