Агенція з управління репутацією CORE Agency розпочинає співпрацю з одним із світових лідерів у виробництві професійної та побутової техніки – шведською компанією Electrolux. Серед головних завдань CORE Agency – розробка та реалізація комунікаційних кампаній, співпраця зі ЗМІ, проведення прес-заходів.

«З червня 2018 року функцію прес-офісу Electrolux виконуватиме CORE Agency. Агенція була обрана за результатами тендеру, де брали участь ще кілька провідних комунікаційних компаній. Наразі Electrolux планує порадувати українців новою технологічною та ефективною технікою, а тому ми дуже раді підтримці професіоналів у співпраці зі ЗМІ», – коментує Керівник відділу маркетингу та реклами ДП «Електролюкс ЛЛС», Україна та країни Кавказу, Білобловська Катерина.

«Ми вдячні Electrolux за можливість розвивати комунікації компанії. Це був дуже важливий тендер для нашої команди, адже нам завжди важливо, щоб наш світогляд співпадав з нашими партнерами. Electrolux – це інноваційна та відповідальна компанія, а саме ці якості найбільше цінує CORE. Тож ми сповнені ентузіазму задіяти експертизу команди у зміцнені позицій шведського виробника на українському ринку», – зазначає Лариса Загнітко, керівний партнер агентства з управління репутацією CORE Agency.

Компанія Electrolux присутня в Україні з 2001 року. Наразі компанія не тільки пропонує українським споживачам інноваційну побутову техніку, але й виробляє її на власному заводі в Івано-Франківську за всіма світовими стандартами.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В Канны едут молодые львы из Украины

Напомним, что члены команды — это пара молодых рекламистов (до 30 лет). И по ...

В Австралии создали кольцо для неравного брака (ВИДЕО)

Австралия остается последней страной «цивилизованного мира», где до сих пор запрещены однополые браки. Компания  AIrbnb, ...

Креатив для фанатов

Экипировку можно разработать для таких клубов как «Манчестер Юнайтед», «Реал Мадрид», «Бавария» и «Ювентус», ...

Давосский коммуникационный форум 2015: Исследуя подходы, ценности и бизнесы

Встреча состоится в Давосском конгресс-центре, где она неизменно проводится с 2010 года. Среди приглашенных ...

Реклама, длинная и мучительная, как болезнь…

 Она состоит в том, чтобы внести 31 статью в Декларацию Прав Человека. Если коротко, ...

Их ненавидят за бутсы? (ВИДЕО)

Используя таких звезд как Луис Суарес, Хамес Родригес, Карим Бензема, Гарет Бэйл, которые известны ...