Маркетинг и коммуникации - PR-підтримку Electrolux забезпечуватиме CORE Agency

Агенція з управління репутацією CORE Agency розпочинає співпрацю з одним із світових лідерів у виробництві професійної та побутової техніки – шведською компанією Electrolux. Серед головних завдань CORE Agency – розробка та реалізація комунікаційних кампаній, співпраця зі ЗМІ, проведення прес-заходів.

«З червня 2018 року функцію прес-офісу Electrolux виконуватиме CORE Agency. Агенція була обрана за результатами тендеру, де брали участь ще кілька провідних комунікаційних компаній. Наразі Electrolux планує порадувати українців новою технологічною та ефективною технікою, а тому ми дуже раді підтримці професіоналів у співпраці зі ЗМІ», – коментує Керівник відділу маркетингу та реклами ДП «Електролюкс ЛЛС», Україна та країни Кавказу, Білобловська Катерина.

«Ми вдячні Electrolux за можливість розвивати комунікації компанії. Це був дуже важливий тендер для нашої команди, адже нам завжди важливо, щоб наш світогляд співпадав з нашими партнерами. Electrolux – це інноваційна та відповідальна компанія, а саме ці якості найбільше цінує CORE. Тож ми сповнені ентузіазму задіяти експертизу команди у зміцнені позицій шведського виробника на українському ринку», – зазначає Лариса Загнітко, керівний партнер агентства з управління репутацією CORE Agency.

Компанія Electrolux присутня в Україні з 2001 року. Наразі компанія не тільки пропонує українським споживачам інноваційну побутову техніку, але й виробляє її на власному заводі в Івано-Франківську за всіма світовими стандартами.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - 5 самых смелых идей-победителей предыдущих Lions Innovation (ВИДЕО)

5 самых смелых идей-победителей предыдущих Lions Innovation (ВИДЕО)

Напомним: существуют две категории, из которых состоят Lions Innovation Awards. Это Creative Data Lion, ...

Маркетинг и коммуникации - Кара Делевинь собирает незаурядных женщин (ВИДЕО)

Кара Делевинь собирает незаурядных женщин (ВИДЕО)

В серии видеороликов модель общается с девушками из Уганды, США и Канады.    На ...

Маркетинг и коммуникации - Спасибо, это было странно. Как статистические данные рождают креатив

Спасибо, это было странно. Как статистические данные рождают креатив

Реклама основана на информации о пользователях, которые живут в районах размещения билбордов. Создатели проекта ...