Агенція з управління репутацією CORE Agency розпочинає співпрацю з одним із світових лідерів у виробництві професійної та побутової техніки – шведською компанією Electrolux. Серед головних завдань CORE Agency – розробка та реалізація комунікаційних кампаній, співпраця зі ЗМІ, проведення прес-заходів.

«З червня 2018 року функцію прес-офісу Electrolux виконуватиме CORE Agency. Агенція була обрана за результатами тендеру, де брали участь ще кілька провідних комунікаційних компаній. Наразі Electrolux планує порадувати українців новою технологічною та ефективною технікою, а тому ми дуже раді підтримці професіоналів у співпраці зі ЗМІ», – коментує Керівник відділу маркетингу та реклами ДП «Електролюкс ЛЛС», Україна та країни Кавказу, Білобловська Катерина.

«Ми вдячні Electrolux за можливість розвивати комунікації компанії. Це був дуже важливий тендер для нашої команди, адже нам завжди важливо, щоб наш світогляд співпадав з нашими партнерами. Electrolux – це інноваційна та відповідальна компанія, а саме ці якості найбільше цінує CORE. Тож ми сповнені ентузіазму задіяти експертизу команди у зміцнені позицій шведського виробника на українському ринку», – зазначає Лариса Загнітко, керівний партнер агентства з управління репутацією CORE Agency.

Компанія Electrolux присутня в Україні з 2001 року. Наразі компанія не тільки пропонує українським споживачам інноваційну побутову техніку, але й виробляє її на власному заводі в Івано-Франківську за всіма світовими стандартами.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Открытые ворота есть всегда (ВИДЕО)

История в ролике — свего рода ответ на антииммигранскую политику новіх американских властей. Мать ...

Если товар нельзя изменить, о нем можно по-новому рассказать

Россер Ривз — одна из самых известных фигур в рекламе. Он начал свой профессиональный ...

Вот какое пузо (ВИДЕО)

Поскольку задумка ролика для мужчин относилась к животам (а вернее к пузам), креаторы решили ...

В журнале лучше, чем в телеке ! Часть 5.

1. Страницы склеены, но пятен не остается – это реклама стирального порошка.   2. Реклама четырехприводного ...

Лучшая реклама 2017 года по версии Adweek. Часть 2.

1. Volvo, “Moments”. Агентство: Forsman & Bodenfors. Этот ролик смело можно назвать одной из ...