Пристебнись, інакше буде пізно! Нова соціальна реклама про автомобільні ремені безпеки

Маркетинг и коммуникации - Пристебнись, інакше буде пізно! Нова соціальна реклама про автомобільні ремені безпеки

На початку року стартувала кампанія зовнішньої соціальної реклами, спрямованої на підвищення рівня користування ременями безпеки. Рекламу ініціював Центр демократії та верховенства права в рамках Кампанії “За безпечні дороги”.

У Києві та низці обласних центрів України, зокрема Львові, Харкові, Дніпрі, Житомирі, Сумах та Кропивницькому з’явились білборди із зображенням людини у труні, яка там опинилася, бо не скористалася ременем безпеки. Креативне рішення соціальної реклами розробило агентство Provid / DDB.

Основний меседж, який несуть білборди до водіїв та пасажирів, простий: “Пристебнись, інакше буде пізно!”. Автори ідеї наголошують, що пристібання ременя займає всього декілька секунд і може бути різницею між життям і смертю.

Щодня на дорогах України гине не менше 10 осіб, а за рік кількість жертв перевищує 3,5 тисяч. Пристебнуті ремені безпеки знижують ризик загибелі в аварії на 50%. За дослідженням, проведеним у восени 2018 року ГО “Vision Zero” та Центром демократії та верховенства права в рамках Кампанії “За безпечні дороги” лише 23% водіїв у містах України користуються ременями безпеки.

Білборди із закликом пристібатись в авто будуть розміщені протягом місяця, після чого ініціатори Кампанії “За безпечні дороги” анонсують продовження соціальної реклами.

Маркетинг и коммуникации - Пристебнись, інакше буде пізно! Нова соціальна реклама про автомобільні ремені безпеки

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Zeleni.Agency — нова назва GreenPR Ukraine.

Zeleni.Agency — нова назва GreenPR Ukraine.

Українська незалежна PR-агенція GreenPR змінює назву на Zeleni.Agency для уникнення асоціацій із однойменною російською агенцією, що спеціалізується на SMM-послугах.

Маркетинг и коммуникации - Олимпийские эмодзи

Олимпийские эмодзи

Специально к летним Играм Twitter подготовил 207 эмодзи для каждой из стран-участниц. Чтобы опубликовать эмодзи, нужно использовать трехбуквенный хэштег для ...

Маркетинг и коммуникации - Шарапова vs Али vs Карлсен в новой рекламе Porsche

Шарапова vs Али vs Карлсен в новой рекламе Porsche

В новом рекламном ролике от Porsche Мухаммед Али, Мария Шарапова и чемпион мира по шахматам Магнус Карлсен, встретились лицом к лицу с их ...