Маркетинг и коммуникации, События - Про технології, медіа, контент і не тільки: X Конгрес інформаційних сайтів відкрив реєстрацію
2 листопада в Києві відбудеться Х Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів, котрий вже десятий рік поспіль збирає близько 200 медіа-фахівців з усієї країни для обговорення трендів на ринку та пошуку нових моделей ведення бізнесу.
 
Цього року відвідувачі мають можливість почути 30 фахівців з їх власним реальним досвідом в монетизації, маркетингу та контенту інформаційних медіа.
 
До 31 жовтня — пільгова реєстрація. Зареєструватися!
 

Оксана Бровко, директорка АНРВУ (Асоціація «Незалежні регіональні видавці України»)
організаторка заходу: «Ми підібрали для вас найкраще поєднання знань та досвіду. Обрали найліпші кейси з монетизації, маркетингу та якісного контенту в інформаційних медіа країни. На загальному, трендовому потоці наша команда сформувала для вас оптимальний мікс новин про технології, медіа та майбутнє, щоб вам було з чого планувати розвиток вашого видання на наступні кілька років».

Серед спікерів Конгресу – Гжегож Піхота (Оксфорд), Роман Кульчицький (texty.org), Борис Давиденко (VoxUkraine), Ельміра  Наумедзянова (MC Today), Дмитро Федоренко (Наш Киев), Максим Золоєдов/Анна Березецька (медіа бюро ekonomika+), Вадим Пустотін (sledopyt.com.ua), Михайло Фідченко (mind.ua), Олена Куряча (авторка книги «Жизнь в ФБ»), Наталія Вересюк (сайт Единственная) та ще купа цікавих та профеійних колег. Дельна програма – mediacongress.org.
 
Всі охочі можуть зареєструватися за пільговою ціною. При реєстрації понад 1 людини – знижка 30% на наступних учасників. Постійним учасникам заходів АНРВУ – ще 15%. 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации, События - Красные туфельки или как исполняются желания (ВИДЕО)

Красные туфельки или как исполняются желания (ВИДЕО)

Как говорил великий мыслитель: «Экономить на себе нельзя», или это подруга так сказала… Не ...

Маркетинг и коммуникации, События - Джем от Boney M в исполнении топ-моделей (ВИДЕО)

Джем от Boney M в исполнении топ-моделей (ВИДЕО)

Режиссером новой рекламной кампании Gap стал Эдвард Эннинфул, новый главный редактор британского Vogue. В ...

Маркетинг и коммуникации, События - История бренда. Жуют все!

История бренда. Жуют все!

В 1891 году Уильям Ригли Младший основывает компанию по продаже мыла. Тогда он и ...