Програма II Конференції «Боротьба з піратством в Україні: Що зроблено – Що робити. 2018» в рамках KMW

Маркетинг и коммуникации - Програма II Конференції «Боротьба з піратством в Україні: Що зроблено – Що робити. 2018» в рамках KMW

19 вересня в рамках KYIV MEDIA WEEK 2018 відбудеться конференція для правовласників. У програмі конференції будуть обговорені результати боротьби із порушенням права інтелектуальної власності у 2017-2018 роках:

  • Дослідники – про відвідуваність піратських сайтів. Презентація результатів дослідження українського інтернет-споживача «Де, як і чому споживають нелегальний контент». Аналіз трафіку. Шлях краденого контенту по піратським ресурсам.
  • Правовласники – аналіз потенційних збитків правовласників через піратство.
  • Кіберполіція – про заходи з попередження порушення права інтелектуальної власності.
  • Провайдери – про існування на ринку нелегальних «конкурентів».
  • Рекламодавці – про розміщення реклами на легальному і піратському контенті.
  • Представники системи грошових платежів – про платні піратські сервіси та блокування платежів зловмисників.
  • А також пошукові системи, дошки оголошень та інші учасники екосистеми піратства – про результати співпраці з правовласниками, плани на наступний рік та нові типи піратського бізнесу.

Конференція відбудеться 19 вересня 2018, з 14:00 до 17:00 у Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5), конференц-зал Paris.

Організатор – Ініціатива «Чисте небо». До заходу залучатимуть правовласників аудіо-візуального контенту, а також юристів українських та міжнародних компаній з метою конструктивного діалогу для спільного прийняття рішень про майбутні дії з захисту авторських та суміжних прав.

Реєстрація гостей конференції на особливих умовах можлива до 23 серпня 2018 за посиланням. Просимо звернути Вашу увагу, що кількість місць обмежена. Після подачі заявки на участь необхідно отримати підтвердження організаторів.

На KYIV MEDIA WEEK 2018 очікується ще більше зарубіжних гостей та спікерів, офіційних делегацій Кореї, Китаю, Молдови, США та інших країн світу, а також спеціальны заходи від партнерів форуму – провідних українських та міжнародних компаній. KYIV MEDIA WEEK 2018 відбудеться 17-21 вересня 2018 року в Hyatt Regency Kyiv (Київ, Україна). Ознайомитися з програмою форуму можна на офіційному сайті KMW, а слідкувати за свіжими новинами – на сторінці форуму в Facebook.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Пристальный взгляд на технологические компании показал, что их руководители не сильны в коммуникации

Пристальный взгляд на технологические компании показал, что их руководители не сильны в коммуникации

У Apple есть Джобс, у Facebook – Цукерберг, у Amazon – Безос, у Tesla – Маск. И зачастую эти лидеры, скажем так, странные.

Маркетинг и коммуникации - Чем успокоить маму тинейджера (ВИДЕО)

Чем успокоить маму тинейджера (ВИДЕО)

Первый ролик начинается с того, что две мамы спокойно прогуливаются вдоль пляжа. «Я люблю океан», — задумчиво говорит одна, но ...

Маркетинг и коммуникации - Секси Санта! Санта Клаус в стиле хипстера (ВИДЕО)

Секси Санта! Санта Клаус в стиле хипстера (ВИДЕО)

Санта Клаусу было бы приятно. В честь Новогодней кампании 2015 года торговый центр Yorkdalе предложил посетителям новый хипстерский образ Санты.  ...