Найпопулярніші сайти та додатки за грудень 2018

Маркетинг и коммуникации - Найпопулярніші сайти та додатки за грудень 2018

У 2018 році зросла кількість інтернет-користувачів в Україні. За даними Установчого дослідження 2018, вже 70% українців користуються інтернетом (63% у 2017 р.). Збільшився також і час перебування українців в мережі Інтернет —  82% користувачів кожного дня підключаються до «глобальної павутини», 14% — раз в тиждень або частіше, 4% — декілька разів на місяць і рідше.

Через зміни звичок та інтересів інтернет-користувачів, а також додання даних з мобільних браузерів, маємо оновлений рейтинг сайтів за грудень 2018 року.

За даними Kantar TNS CMeter, серед заборонених ресурсів у 2017 році, тільки російська соціальна мережа «Вконтанте» утримується в ТОП 25 сайтів – 17-те місце в грудні 2018 року проти 10-го у грудні 2017 року. Інтернет-магазини підсилюють свої позиції у рейтингу популярних сайтів, обіймаючи 9 з 25 місць. Трійка лідерів залишається незмінною: Google, Youtube, Facebook.

74% інтернет-користувачів використовують смартфон для виходу в Інтернет, а 45% користувачів називають смартфон своїм основним пристроєм. У 2017 році ці показники становили 56% та 27%, відповідно.

Маркетинг и коммуникации - Найпопулярніші сайти та додатки за грудень 2018

Серед мобільних додатків набирають популярність месенджери: аудиторія Telegram за рік зросла більш ніж удвічі, у ТОП 15 популярних мобільних  додатків піднялися додатки DUO та WhatsApp. Російська соціальна мережа «Вконтакте» більше не входить до рейтингу.

Маркетинг и коммуникации - Найпопулярніші сайти та додатки за грудень 2018

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Коби и на пенсии хорошо (ВИДЕО)

Коби и на пенсии хорошо (ВИДЕО)

Больше всего его любят в Китае, и эта любовь досталась ему благодаря совместным усилиям с Nike.И теперь, когда последняя игра ...

Маркетинг и коммуникации - Я пью за тебя. Нежный R & B блюз к Дню Святого Валентина

Я пью за тебя. Нежный R & B блюз к Дню Святого Валентина

Новозеландский пивной бренд DB Export и агентство Colenso BBDO подготовили к Дню влюбленных полнометражную песню "Я пью за тебя", которая имеет шансы стать настоящим хитом.

Маркетинг и коммуникации - 10 знаменитых продуктов, которые создавались совсем для другого

10 знаменитых продуктов, которые создавались совсем для другого

1. Кола Популярный напиток изобрёл в 1886 году фармацевт Джон Пембертон. Бывший офицер армии, раненый на войне, пристрастился к морфию ...