Маркетинг и коммуникации - Рекламний дохід регіональних газет зріс на 4%, локальних сайтів – на 22%. Плани за рік + 7% та +23%.

Рекламний дохід регіональних газет зріс на 4%, локальних сайтів – на 22%. Про це повідомляється в прес-релізі Асоціації «Незалежні регіональні видавці України» (АНРВУ).

За результатами опитування керівників рекламних відділів друкованих та онлайн регіональних ЗМІ, опитувані виділили ТОП-5 основних сегментів ринку в друкованих регіональних медіа, що зростали в 1 півріччі 2018р. порівняно з 1 півріччям минулого:

ТОП-5 основних сегментів ринку в друкованих регіональних медіа, що зростали в 1 півріччі 2018р. порівняно з 1 півр минулого
1 місце Медицина
2 місце Фінансові послуги
3 місце Ринок праці
4 місце Агро сектор
5 місце Забудовники, будівельні матеріали

В онлайн рекламі:

ТОП-5 основних сегментів ринку в онлайн регіональних медіа, що зростали в 1 півріччі 2018р. в порівнянні з 1 півр минулого
1 місце Медицина
2 місце Забудовники
3 місце Будівельні матеріали
4 місце Фінансові послуги
5 місце Ринок праці

Фактичне зростання доходів від реклами в друковані медіа в першому півріччі цього року становило 4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Опитувані фахівці зійшлися на прогнозі, що до кінця року зростання доходів від реклами становитиме 7% за весь 2018 рік до минулого 2017 року. Аналізувалися рекламні доходи без політики.

Сергій Первозванський, керівник аналітичного напрямку АНРВУ: «Останні декілька років ми спостерігаємо стабільний ріст рекламних доходів у регіональних газетах. Але цей рік особливий. Внаслідок безпрецедентного зростання вартості газетного паперу, цього року видавці працюють у надзвичайно складних умовах. Радію, що майже по всій Україні локальні редакції успішно справляються з викликами, в тому числі за рахунок збільшення  рекламних доходів у газетах та нарегіональних сайтах».

В онлайн-рекламі темпи зростання майже такі, як були в регіональній пресі в 2016 році: на 1 півріччя 2018 +22%, до кінця року прогнозують експерти +23% ріст онлайн доходів в локальних онлайн-медіа.

В опитуванні взяли участь керівники рекламних відділів друкованих ЗМІ регіональних медіа, що представляють центральну, східну, західну та південну Україну.

Фото: depositphotos.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Часы онлайн. Omega впервые ломает традиции продаж

Часы онлайн. Omega впервые ломает традиции продаж

Бренд Omega принадлежит предприятию Swatch Group, а в Instagram можно было купить ограниченную партию ...

Маркетинг и коммуникации - В Брюсселе собрана коллекция ароматов лучших городов Европы(ВИДЕО)

В Брюсселе собрана коллекция ароматов лучших городов Европы(ВИДЕО)

Международная компания Thalys, связывающая скоростными поездами крупные европейские города, решила побудить клиентов отправиться в путешествия. В ...

Маркетинг и коммуникации - Креативом для Ford на глобальном уровне займется BBDO

Креативом для Ford на глобальном уровне займется BBDO

Американская автомобилестроительная компания Ford выбрала группу BBDO в качестве нового глобального креативного агентства.

Маркетинг и коммуникации - С разноцветными — вкуснее!

С разноцветными — вкуснее!

 Когда речь идёт о привлечении внимания, производитель гарантирует, что упаковка дополняет уникальное чувство стиля ...

Маркетинг и коммуникации - Твое дело — дело с душой (ВИДЕО)

Твое дело — дело с душой (ВИДЕО)

 С этой задачей успешно справились в лондонском агентстве BBH. В ролике представлена трогательная история ...

Маркетинг и коммуникации - Стаканы для крутых бульков

Стаканы для крутых бульков

Есть лето, и так хочется всевозможных развлечений и приключений! Есть холодное молоко и вкуснейшее ...