Маркетинг и коммуникации - Що найпопулярніше у порушників рекламного законодавства? За юридичними експертизами рекламних матеріалів від ВРК

Всеукраїнська рекламна коаліція протягом двадцяти років працює над обробкою та юридичним аналізом рекламних повідомлень відповідно до дійсного законодавства України.

Робота у цьому напрямку ведеться регулярно, щомісяця експертна комісія готує до 10 висновків на запити як від учасників рекламного ринку, так і державних органів з різних регіонів України.

Найчастіше цієї весни були запити щодо ознак дискримінації у рекламі як у ТВ роликах, так й на носіях зовнішньої реклами. Лише у березні 2018 року чотири з семи експертиз були присвячені гендерним дискримінаціям у рекламі.

Також суперечливі ситуації, що потребують експертного висновку, виникають щодо реклами алкогольних напоїв, різноманітних акцій із зниженням цін, недобросовісної реклами та інформації рекламного характеру у місцях продажу товару.

Фахівці ВРК проводять незалежну експертизу, аналізуючи положення чинного законодавства, а також спираючись на практику рекламної діяльності як в Україні, так і в світі, виконуючи ключову функцію на рекламному ринку.

Члени  ВРК можуть звертатись з запитами про експертизу до дирекції ВРК на email – office@vrk.org.ua, та відправляти оригінали матеріалів на адресу: м.Київ, 03127, а/с 26.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В Британии запустили летающие школьные библиотеки (ВИДЕО)

В Британии запустили летающие школьные библиотеки (ВИДЕО)

Летом 2017 года самолетами easyJet вылетит из британских аэропортов в отпуск 750 000 семей, ...

Рейтинг популярных сайтов за май 2017: начало эпохи перемен

Рейтинг популярных сайтов за май 2017: начало эпохи перемен

Эти новости уверенно закрепили на втором месте рейтинга популярных сайтов Youtube.com, благодаря снижению охватов ...