Маркетинг и коммуникации - Spark Foundry став партнером KABANOSY від Дмитрук

Spark Foundry Ukraine за результатами тендеру на медіапідтримку став партнером KABANOSY. У рамках співпраці щодо запуску нового бренду в Україні агенція надаватиме рекламні послуги у всіх медіа.

«Філософія Spark Foundry надихає нас шукати варіанти співпраці з молодими, активними стартапами. У нас із KABANOSY відбувається прекрасна синергія, в якій наш клієнт пропонує новий сміливий продукт, а ми, керуючись нашим досвідом та розумінням особливостей ринку, можемо допомогти йому швидко стати популярним», — прокоментувала співпрацю директор Spark Foundry Ukraine Ольга Воронова.

KABANOSY від Дмитрук – абсолютно новий продукт для українського ринку – тоненьке сушене м’ясо із різними смаками. Чудово підходить для швидкого перекусу й максимального енергетичного заряду. Завдяки зручній формі, вміщується у кишеню, тож можна брати з собою на прогулянку, у дорогу, подорож, кінотеатр. Більші упаковки сподобаються великим компаніям.

«Обираючи партнера, ми були приємно вражені рівнем запропонованих стратегій для досягнення наших цілей та, відповідно, гарантіями створення таких умов. Від агенції, як від професійного партнера, ми очікуємо максимально проявленої компетенції, легкої комунікації та гнучкості у випадку зміни тих чи інших умов. Погодьтесь, найпродуктивнішим та найкомфортнішим партнерство є тоді, коли співпадають цінності. Коли є взаєморозуміння з півслова та довіра до компетенції один одного. Коли все чітко, легко та професійно», — пояснив рішення щодо співпраці з агенцією маркетинг-директор компанії «Дмитрук» Тарас Скорупський.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Новые форматы рекламы Snapchat

Новые форматы рекламы Snapchat

Рекламные объявления между историями в автопроигрываемом списке Теперь Snapchat будет размещать рекламные объявления между публикациями ...

Маркетинг и коммуникации - Чем пахнет Burger King?

Чем пахнет Burger King?

Парфюм поступит в продажу в Японии в День воппера (так называется фирменный бургер сети). ...

Маркетинг и коммуникации - Кроссовок запустили в космос (ВИДЕО)

Кроссовок запустили в космос (ВИДЕО)

Так компания Nike отметила двойное событие: выпуск новой серии кроссовок Vapormax и 30-летие со ...