Старт Ukrainian Creative Week

Маркетинг и коммуникации - Старт Ukrainian Creative Week

. Вже другий рік поспіль цей унікальний проект об'єднує три провідні національні конкурси, аби сприяти розвитку рекламно-комунікаційного ринку України та нагородити його найгідніших представників. Цьогорічний UCW відбудеться з 24 по 27 жовтня у Києві на ВДНГ, за адресою проспект Академіка Глушкова 1.

ADC*UA Awards 2017

Найбільш авторитетний національний рекламний конкурс, що проводиться Клубом арт-директорів України (ADC*UA), серед яких ті, хто не просто говорить про якість креативу та освіти рекламістів, а реально впливає на ринок та його розвиток. В команді журі – члени Клубу. Серед професійних категорій у конкурсі наявні категорії для молодих спеціалістів та студентів – «Конкурс молодих креаторів» та «ADC*UA Student». Варто нагадати, що переможці конкурсу мають виключну можливість взяти участь у щорічному конкурсі європейського клубу арт-директорів ADC*Europe Awards.

 

Дедлайн прийому конкурсних робіт на ADC*UA Awards 2017 – 22 вересня

awards.adc.ua

 

Ukrainian Design: The Very Best Of 2017

 Виставка-конкурс, що виявляє справжні таланти, популяризує вітчизняний дизайн, нагороджує найяскравіші роботи графічних, digital, промислових, дизайнерів навколишнього середовища, спеціалістів у сфері медіа, архітекторів і всіх, чия діяльність пов’язана з творчістю, дизайном і рекламою. Відмінною рисою є склад журі, у який входять виключно міжнародні експерти – провідні дизайнери, архітектори, арт-директори та професіонали рекламної індустрії, які вже мають досвід суддівства та призові місця на всесвітньовідомих фестивалях, як Cannes Lions, New York Festivals, ADC*E, Epica, тощо. Нагадаємо, що участь у конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 для студентських робіт та для робіт, які є фіналістами професійних конкурсів дизайну та реклами, є безкоштовною.

 

Дедлайн прийому конкурсних робіт на Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 – 8 вересня

design-awards.com.ua

 

KAKADU Awards 2017

Конкурс, який презентує погляд рекламного ринку на самого себе. Здорова оцінка власних можливостей, результати якої можуть відрізнятися від традиційних конкурсів. Унікальність цього конкурсу полягає у тому, що долю своїх робіт та робіт конкурентів вирішує кожен учасник змагань власноруч. Тобто, членами журі виступають учасники, що подали свої роботи.

 Дедлайн прийому конкурсних робіт на KAKADU Awards 2017 – 8 вересня

 

kakadu.com.ua

 Всі три фестивалі входять до Рейтингу креативності та майстерності сезону 2017/2018: Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 з коефіцієнтом – 1, Kakadu – 1, ADC*UA – 1,5.

 

 Програма тижня креативності Ukrainian Creative Week, яка відбудеться з 24 по 27 жовтня, обіцяє бути насиченою та пізнавальною. Вона складається з семінарів та воркшопів від кращих гравців рекламної індустрії. Вони поділяться досвідом, розкриють секрети успіху, навчать новому та дадуть відповідь на всі ваші запитання. Також в рамках тижня буде представлена експозиція з кращих робіт Ukrainian Design: The Very Best Of 2017, та підсумок конкурсів, у вигляді Церемонії нагородження переможців одразу трьох конкурсів. Вхід на семінарську програму та Церемонію нагородження – вільний.

 

 Звертаємо вашу увагу на те, що Ukrainian Creative Week закінчиться грандіозною ніччю в році – Ніччю рекламожерів, де у кожного є шанс поласувати кращими рекламними шедеврами світового масштабу. Слідкуйте за новинами, квитки з’являться у продажі найближчим часом.

 

 Програма Ukrainian Creative Week:

 

 

·         24-27 жовтня – Семінарська програма та виставка робіт переможців

·         25 жовтня – Церемонія нагородження переможців Ukrainian Design: The Very Best Of, KAKADU Awards і ADC*UA Awards

·         27 жовтня – Ніч рекламожерів

Дизайн Ukrainian Creative Week, а також оновлений стиль Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 був розроблений агентством Tough Slate Design.

 

Щоб дізнатись більше перейдіть на сайт. У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: festiva[email protected] – Катерина Грабовська, [email protected] – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Альтернативные факты от Dove

Альтернативные факты от Dove

До сих пор американские бренды оставались в стороне от шумихи, боясь стать мишенью дли критики Трампа или его сторонников. Но ...

Маркетинг и коммуникации - В Индии в придачу к куриным крылышкам можно получить игру (ВИДЕО)

В Индии в придачу к куриным крылышкам можно получить игру (ВИДЕО)

KFC совместно с Mountain Dew запустили для индийского потребителя лимитированный выпуск игровой приставки 2.0. Современная игровая консоль идет в дополнение ...

Маркетинг и коммуникации - Плюшевый мишка страшнее пистолета? (ВИДЕО)

Плюшевый мишка страшнее пистолета? (ВИДЕО)

Помотрите на этого плюшевого мишку. Какой он милый, какой он мягкий… Но это лишь на первый взгляд. На самом деле ...