. Вже другий рік поспіль цей унікальний проект об'єднує три провідні національні конкурси, аби сприяти розвитку рекламно-комунікаційного ринку України та нагородити його найгідніших представників. Цьогорічний UCW відбудеться з 24 по 27 жовтня у Києві на ВДНГ, за адресою проспект Академіка Глушкова 1.

ADC*UA Awards 2017

Найбільш авторитетний національний рекламний конкурс, що проводиться Клубом арт-директорів України (ADC*UA), серед яких ті, хто не просто говорить про якість креативу та освіти рекламістів, а реально впливає на ринок та його розвиток. В команді журі – члени Клубу. Серед професійних категорій у конкурсі наявні категорії для молодих спеціалістів та студентів – «Конкурс молодих креаторів» та «ADC*UA Student». Варто нагадати, що переможці конкурсу мають виключну можливість взяти участь у щорічному конкурсі європейського клубу арт-директорів ADC*Europe Awards.

 

Дедлайн прийому конкурсних робіт на ADC*UA Awards 2017 – 22 вересня

awards.adc.ua

 

Ukrainian Design: The Very Best Of 2017

 Виставка-конкурс, що виявляє справжні таланти, популяризує вітчизняний дизайн, нагороджує найяскравіші роботи графічних, digital, промислових, дизайнерів навколишнього середовища, спеціалістів у сфері медіа, архітекторів і всіх, чия діяльність пов’язана з творчістю, дизайном і рекламою. Відмінною рисою є склад журі, у який входять виключно міжнародні експерти – провідні дизайнери, архітектори, арт-директори та професіонали рекламної індустрії, які вже мають досвід суддівства та призові місця на всесвітньовідомих фестивалях, як Cannes Lions, New York Festivals, ADC*E, Epica, тощо. Нагадаємо, що участь у конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 для студентських робіт та для робіт, які є фіналістами професійних конкурсів дизайну та реклами, є безкоштовною.

 

Дедлайн прийому конкурсних робіт на Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 – 8 вересня

design-awards.com.ua

 

KAKADU Awards 2017

Конкурс, який презентує погляд рекламного ринку на самого себе. Здорова оцінка власних можливостей, результати якої можуть відрізнятися від традиційних конкурсів. Унікальність цього конкурсу полягає у тому, що долю своїх робіт та робіт конкурентів вирішує кожен учасник змагань власноруч. Тобто, членами журі виступають учасники, що подали свої роботи.

 Дедлайн прийому конкурсних робіт на KAKADU Awards 2017 – 8 вересня

 

kakadu.com.ua

 Всі три фестивалі входять до Рейтингу креативності та майстерності сезону 2017/2018: Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 з коефіцієнтом – 1, Kakadu – 1, ADC*UA – 1,5.

 

 Програма тижня креативності Ukrainian Creative Week, яка відбудеться з 24 по 27 жовтня, обіцяє бути насиченою та пізнавальною. Вона складається з семінарів та воркшопів від кращих гравців рекламної індустрії. Вони поділяться досвідом, розкриють секрети успіху, навчать новому та дадуть відповідь на всі ваші запитання. Також в рамках тижня буде представлена експозиція з кращих робіт Ukrainian Design: The Very Best Of 2017, та підсумок конкурсів, у вигляді Церемонії нагородження переможців одразу трьох конкурсів. Вхід на семінарську програму та Церемонію нагородження – вільний.

 

 Звертаємо вашу увагу на те, що Ukrainian Creative Week закінчиться грандіозною ніччю в році – Ніччю рекламожерів, де у кожного є шанс поласувати кращими рекламними шедеврами світового масштабу. Слідкуйте за новинами, квитки з’являться у продажі найближчим часом.

 

 Програма Ukrainian Creative Week:

 

 

·         24-27 жовтня – Семінарська програма та виставка робіт переможців

·         25 жовтня – Церемонія нагородження переможців Ukrainian Design: The Very Best Of, KAKADU Awards і ADC*UA Awards

·         27 жовтня – Ніч рекламожерів

Дизайн Ukrainian Creative Week, а також оновлений стиль Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 був розроблений агентством Tough Slate Design.

 

Щоб дізнатись більше перейдіть на сайт. У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська, contest@vrk.org.ua – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Стюардессы вдохновляли, футболисты пролетели (ВИДЕО)

25 октября перед матчем чемпионата Португалии по футболу на «Cтадион Света» вышли восемь стюардесс ...

В Киеве обсудят рекламу в мессенджерах. Вход бесплатный

Мероприятие “Конец эры SMS? Станут ли мессенджеры хитовыми каналами коммуникации с потребителем?”(именно так называется ...

Компания LEGO принесла победу медиа агентству PHD на фестивале «CRISTAL FESTIVAL»

Медиа агентство PHD разработало грандиозный проект для своего клиента «LEGO». В проекте был задействован ...

8 причин, побуждающих нас делать покупки

Многие менеджеры считают, что торговая презентация продукта — это просто информирование клиента об особенностях ...

Открыт пятый украинский конкурс ADC*UA Awards

ADC*UA Awards проводится в соответствии с правилами европейского клуба ADC*E, победители которого будут представлять ...