Маркетинг и коммуникации - У магазинах АТБ продаватимуть квитки на концерт Енріке Іглесіаса

30 вересня Енріке Іглесіас виступить в НСК «Олімпійський» в рамках світового турне. АТБ оплачує всі видатки, пов’язані з організацією концерту. Таким чином, мережа планує відсвяткувати 25-річчя компанії.

Шоу іспанського співака вже має всі шанси стати однією з найграндіозніших музичних подій в Україні. Однак організатори сподіваються вписати захід і в історію світового прокатного бізнесу.

«Коли ініціатором концерту виступає рітейлер, це відкриває принципово нові можливості і для зниження вартості квитків, і для їхнього продажу, і для інформування покупців. Віримо, що цей новий підхід стане проривним, і концертів зірок в Україні стане більше», – сказав директор з маркетингу АТБ-маркет Костянтин Мельников.

Як це працюватиме

Учасники програми лояльності АТБ можуть замовити на касі сертифікат за фіксованою ціною. З урахуванням 50% знижки його вартість складе 799 гривень (зараз квитки на концерт коштують від 1600 гривень). Після цього можна обміняти сертифікат на квиток на інтернет-майданчику Concert.ua, бронюючи на свій розсуд сектор і місце. Сертифікати надійдуть у продаж у ніч з 19-го на 20-е серпня.

Джерело

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - 10 самых популярных рекламных роликов на YouTube 2015 года

10 самых популярных рекламных роликов на YouTube 2015 года

10. Budweiser: «Lost Dog» Просмотров : 30,344,377  Рейтинг открывает самая милая и трогательная реклама ...

Маркетинг и коммуникации - Родные и друзья в приоритете Фейсбука

Родные и друзья в приоритете Фейсбука

Компания Facebook  анонсировала в своем блоге изменении принципов, по которым формируется лента пользователей. В соответствии с ...

Маркетинг и коммуникации - Битва агентств: событие состоялось, победитель известен!

Битва агентств: событие состоялось, победитель известен!

Напомним: По правилам Битвы Агентства-соискатели  должны были защищать свои проекты реализации брифа Клиента: идеи, ...