У магазинах АТБ продаватимуть квитки на концерт Енріке Іглесіаса

Маркетинг и коммуникации - У магазинах АТБ продаватимуть квитки на концерт Енріке Іглесіаса

30 вересня Енріке Іглесіас виступить в НСК «Олімпійський» в рамках світового турне. АТБ оплачує всі видатки, пов’язані з організацією концерту. Таким чином, мережа планує відсвяткувати 25-річчя компанії.

Шоу іспанського співака вже має всі шанси стати однією з найграндіозніших музичних подій в Україні. Однак організатори сподіваються вписати захід і в історію світового прокатного бізнесу.

«Коли ініціатором концерту виступає рітейлер, це відкриває принципово нові можливості і для зниження вартості квитків, і для їхнього продажу, і для інформування покупців. Віримо, що цей новий підхід стане проривним, і концертів зірок в Україні стане більше», – сказав директор з маркетингу АТБ-маркет Костянтин Мельников.

Як це працюватиме

Учасники програми лояльності АТБ можуть замовити на касі сертифікат за фіксованою ціною. З урахуванням 50% знижки його вартість складе 799 гривень (зараз квитки на концерт коштують від 1600 гривень). Після цього можна обміняти сертифікат на квиток на інтернет-майданчику Concert.ua, бронюючи на свій розсуд сектор і місце. Сертифікати надійдуть у продаж у ніч з 19-го на 20-е серпня.

Джерело

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Господа, заводите моторы! Открыт прием заявок на конкурс идей SMALL WORLD. BIG IDEAS

Господа, заводите моторы! Открыт прием заявок на конкурс идей SMALL WORLD. BIG IDEAS

«Для нас большая честь снова приехать в Киев на большие ежегодные форматные гонки – конкурс идей SMALL WORLD. BIG IDEAS, ...

Маркетинг и коммуникации - В украинском e-commerce определят лучшую маркетинговую кампанию 2015 года

В украинском e-commerce определят лучшую маркетинговую кампанию 2015 года

Особенность выбора в этом году состоит в том, что побороться смогут все e—commerce игроки, независимо от размера бизнеса и бюджета. ...