Маркетинг и коммуникации - У столиці стартував другий сезон Animal Ads Day

5 вересня у Києві розпочався другий сезон проекту Animal Ads Day. Фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival та гуманістичний рух UAnimals показали кільком сотням глядачів світову зоозахисну рекламу. Ролики закликали до етичного ставлення щодо усіх тварин: від домашніх улюбленців до індиків та корів.

«Нам важливо було показати кейси, які дійсно принесли конкретний результати: зібрали необхідну кількість голосів під зоозахисною петицією, добилися змін у законодавстві тощо. Хочеться щоб і українські активісти у своїх комунікаціях працювали на конкретний результат», — каже співзасновниця Molodiya Festival Наталя Шевчук.

За словами організаторів, подібні покази пройдуть і в інших містах. Так, вже 23 вересня Animal Ads Day завітає до Дніпра, де соціальну рекламу безкоштовно покажуть у Coworking Hub о 19:00.

«Цей проект стартував ще минулого року. Тоді ми безкоштовно показали найкращі соціальні ролики про тварин у Києві, Одесі, Львові та Харкові. Сотні глядачів не лише надихнулися, але й запустили якийсь шалений процес гуманістичних змін: люди знайомилися, народжували зоозахисні колаборації і просто бачили, що навколо є купа крутих людей, яких також хвилює доля тварин», – пояснює Олександр Тодорчук, засновник UAnimals.

Також зазначимо, що 30 вересня за ініціативи UAnimals вдруге відбудеться Всеукраїнський марш за права тварин. Подія одночасно пройде майже в усіх обласних центрах країни.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Как попасть в финал Лиги Чемпионов с одного удара (ВИДЕО)

Как попасть в финал Лиги Чемпионов с одного удара (ВИДЕО)

На первый взгляд они выглядели как обычные автоматы с напитками и закусками, но наверху ...

Поколение Z без смартфонов не выживет. Исследование

Поколение Z без смартфонов не выживет. Исследование

Изучались и отличия от поведения старших поколений, для чего был проведено онлайн-анкетирование с помощью ...

Политика-везде: и в парикмахерской, и в спорте (ВИДЕО)

Политика-везде: и в парикмахерской, и в спорте (ВИДЕО)

Считается, что прлитика — дело сугубо личное, можно интересоваться политикой, а можно сознательно быть ...