У кіношколі, під менторством фахівців сфери кіно та відеовиробництва, діти зі Сходу створять власні відеоролики про друзів, з якими розлучила війна та про  своє життя на новому місці.
 
Допомагають дітям акторка Римма Зюбіна, котра вже провела для них у Києві майстер-клас із акторської майстерності, та команди режисерок Анни Корж та Лариси Артюгіної.
Далі на учасників проекту чекають тренінги та консультації з відеозйомки й монтажу, та спільна робота на знімальному майданчику.

«Дивлячись в очі цих дітей, я зрозуміла, наскільки їм важливо розвивати свій творчий потенціал і як сильно вони цього прагнуть. Два дні майстер-класів і практичних занять пролетіли дуже швидко, адже жага до знань і зацікавлені діти в роботі — це те, заради чого і було організовано кіношколу. Коли розумієш, що це не урок і ми не вчителі, а лише друзі, які хочуть поділитися своїми історіями — це дуже окриляє. І дає стимул продовжувати, більше, краще і цікавіше працювати», — коментує режисерка і менеджерка проекту Анна Корж.

 

«Серія відеороликів про дружбу — це спроба допомогти дітям, розділених війною, навчитися чути один одного, розуміти один одного, співпрацювати, дружити і любити», —  розповідає лідерка «Нового Донбасу» Лариса Артюгіна.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Искусственная кожа против старения

Сотрудники Массачусетского технологического института с коллегами создали перекрестно сшитый полимерный слой (XPL) из материала с настраиваемыми свойствами ...

Как нарисовать картину из одного слова (ВИДЕО)

Любимым занятием художника стало создание рисунков из слов. Он не использует слова в качестве, ...

Ашер станет спикером на Cannes Lions 2016

На сегодняшний день Ашер считается одним из самых коммерчески выгодных музыкантов в истории американской музыки. ...

Сказки для терпеливого колесика

С момента появления эффекта parallax в мультипликации прошло уже несколько десятков лет. Относительно недавно ...

Морган Фримен в поисках человеческого разнообразия (ВИДЕО)

В ролике, который получил название «Расширяй границы своего мира» (Widen your world) актер выступил ...

Как красота задевает сердце (ВИДЕО)

Компания Dove выпустила новую рекламу под слоганом «настоящая красота задевает самое сердце». В ней ...