Серед компаній, що потрапили під незаконні дії влади міста, і національні компанії, члени Асоціації, які чесно працюють на ринку вже багато років. Для нас лишається загадкою, якими аргументами керувалась Одеська влада, коли здійснювала нічні демонтажі законних конструкцій. Адже методи, що були застосовані, є неприпустимими для правової держави.

Демонтаж під покровом ночі, без попередження власника, із залученням охоронних фірм, зрив маркувальних табличок з конструкцій, відсторонення від процесу представника власника, — все це ознаки незаконних і навіть злочинних дій. Невже дотримання законів — не основа діяльності будь-якого чиновника?

Галузь зовнішньої реклами є однією з бюджетоутворюючих для кожного міста. Оператори ринку навіть у сьогоднішніх складних умовах економічної кризи повністю виконують свої зобов’язання перед бюджетами міст, підтримують соціальні ініціативи, армію та європейський курс розвитку країни. Такі недалекоглядні дії місцевих чиновників розв’язують конфлікт між владою та бізнесом, руйнують інститут власності, погіршують інвестиційний клімат в галузі та підривають імідж Президента та Уряду України, які реалізовують курс на європейську інтеграцію.

Більш того, одеські демонтажі є інструментом тиску на засоби масової інформації, яким є зовнішня реклама. А демонтаж конструкцій з політичною рекламою — ще й загостренням конфлікту в полі політичних інтересів. Адже під «вирізку» потрапили політичні сюжети партій, в тому числі Блок Петра Порошенка, Батьківщина, Народний фронт.

Асоціація звертається до влади міста Одеса із закликом припинити демонтажі законно встановлених щитів і не створювати конфронтації між владою та громадськістю. У разі продовження таких дій з боку одеських чиновників ми будемо змушені звертатися до Президента та Уряду України з метою пошуку справедливості та захисту ділової репутації учасників Асоціації.

Оксана Поліщук, виконавчий директор ВОГ «Асоціація зовнішньої реклами України»

Фото: Думская.net

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Самые вирусные ролики уходящего года (ВИДЕО)

Первое место в получившемся топе заняла рождественская реклама британской сети магазинов John Lewis. Ролик ...

Реклама войны: зачем нужны ролики в поддержку армии

В Украине наблюдается всплеск социальной рекламы на военную тематику. В эфирах телеканалов появилось несколько ...

Обними за гамбургер (ВИДЕО)

 Начиная со 2 февраля этого года, сеть фастфуд позволит посетителям заплатить за еду проявлениями ...

Фильм «Три биллборда на границе Эббинга, Миссури» значительно поднял спрос на наружную рекламу

Рекламисты США поблагодарили «Три билборда на границе Эббинга, Миссури» за возрождение интереса к рекламным ...

Как Джулия Робертс стала за прилавок (ВИДЕО)

Рекламное видео снято в виде мини-фильма и носит название «Шопинг в Лос-Анджелесе». Работал над ...

Неожиданный кролик

Ролик, промотирующий новую бесплатную игрушку Clash of Clans для мобильных устройств, получился очень остроумным ...