• 1 EUR = 32.63 грн.
  • 1 USD = 27.64 грн.
  • Пон 18.12.2017

Новости компаний

Від Радіо Мелодія до Мелодії FM. Повний ребрендинг радіостанції

Від Радіо Мелодія до Мелодії FM. Повний ребрендинг радіостанції
Маркетинг и реклама

Отже, з новим ефіром та логотипом, одна з найбільших мереж в Україні "Мелодія FМ", вийшла до слухача також і з новим слоганом. "Радіо для гарного настрою".  Оновлену радіостанцію слухають  українці у 42-х  містах. Формат радіостанції передбачає емоційне позиціонування, що у свою чергу робить радіостанцію доволі легкою і приємною для сприйняття. Музичний ряд цілком підтверджує головну ідею нової Мелодії - це активна, ритмічна, переважно швидка і дуже оптимістична поп-  та диско-музика.

Віталій Дроздов, генеральний продюсер "ТАВР-Медіа" : "Сьогодні продуктова конкуренція на радійному ринку доволі висока, тому ми прийняли непросте для себе рішення піти шляхом емоційного позиціонування продукту. Тобто, створити радіостанцію, яка б музично, а також у всіх своїх елементах чітко співпадала із розумінням гарного настрою. Сьогодні нам цього явно не вистачає, адже поганих новин досить багато, тому противага просто необхідна. Сьогодні "Мелодія FM" -  це про оптимізм, любов до життя тут і зараз, про здоровий життєвий драйв та енергію.".

Аудиторія оновленої  "Мелодії FM" -  дорослі люди у віці 35-50 років, котрі ведуть активний спосіб життя, працюють, заробляють і можуть та вміють витрачати. Голова правління "ТАВР-Медіа" Ігор Чернишов: "Зараз дуже важливо безпомилково орієнтуватись на слухача, тому ми провели чимало досліджень, вивчаючи потреби активної аудиторії. Вибір у цих людей зараз чималий, проте на сьогодні "Мелодія FM" демонструє впевнений ріст. Отже, продукт, який сповідує сьогодні оптимізм, віру, впевненість та енергію до життя, явно актуальний.". 

КОММЕНТАРИИ К ПУБЛИКАЦИИ
САМОЕ СВЕЖЕЕ
полезная информация
Новости шоубизнеса от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Расписание кинотеатра Cinema Citi