• 1 EUR = 32.63 грн.
  • 1 USD = 27.64 грн.
  • Воск 17.12.2017

Новости

Всеукраїнська Рекламна Коаліція випускає карту digital агентств України, які входять в ВРК

Всеукраїнська Рекламна Коаліція випускає карту digital агентств України, які входять в ВРК
Маркетинг и реклама

На даний момент до карти увійшло 48 digital агентств України. Презентація карти відбудеться 28 лютого на конференції в сфері цифрового маркетингу – UADIGITALS.  

Ідея створення карти digital агентств України виникла у зв’язку з виявлення на ринку двох тенденцій.  Перша, розмиття спеціалізацій, коли створюються агентства з усіма напрямами комунікаційної діяльності. Друга, поглиблення спеціалізацій за ключовими компетенціями як всередині великих холдингів, так і в самостійних структурах. 

В процесі підготовки карти було проведено опитування digital агентств для виявлення основних спеціалізацій, після  якого було сформовано 7 ключових компетенцій. 48 digital агентств які уже долучилися до проекту, обирали не більше 3-х своїх ключових компетенцій із зазначеного списку:

1. стратегія і креатив,

2. медіа планування,

3. медіа баїнг,

4. перформанс (вкл. контекст / search, SEO, CPA, інше),

5. SMM, контент маркетинг,

6. content production,

7. digital development (вкл. mobile development).

Карта digital агентств ВРК сприятиме структуризації ринку та буде слугувати хорошим інструментом клієнтам при виборі агентства для співпраці. 

В карту digital агентств увійдуть тільки члени ВРК, щоб долучитись, надсилайте свої запити до 20.02.2017 включно за адресою pr@vrk.org.ua

 

 

 

КОММЕНТАРИИ К ПУБЛИКАЦИИ
САМОЕ СВЕЖЕЕ
полезная информация
Новости шоубизнеса от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Расписание кинотеатра Cinema Citi