Zeleni.Agency — нова назва GreenPR Ukraine.

Маркетинг и коммуникации - Zeleni.Agency — нова назва GreenPR Ukraine.

Українська незалежна PR-агенція GreenPR змінює назву на Zeleni.Agency для уникнення асоціацій із однойменною російською агенцією, що спеціалізується на SMM-послугах.

PR-агенція GreenPR заснована у 2012 році. За шість років зі стартапу компанія виросла в одне із найбільш ефективних агентств країни. Подібний статус підтверджено у тому числі й рейтингом Effie Awards Ukraine.

«Агентство вибирають у першу чергу за професійну репутацію. Зміна назви підкреслить це. Так я заявляю, що несу персональну відповідальність перед клієнтами за результати роботи всієї команди. Ми продовжимо впроваджувати креативні та сміливі комунікаційні рішення. Плануємо збільшити клієнтський список за рахунок оновлення агентства. Серед найближчих наших цілей — проведення комунікаційних кампаній для агросектору, енергозбереження та медицини», — говорить засновник і директор PR-агенції Артем Зелений.

Сьогодні Zeleni.Agency – українське незалежне агентство, яке розробляє та втілює комунікаційні кампанії у нових та традиційних медіа. Команда агентства має понад 10 років досвіду маркетингових комунікацій у сферах медицини, агросектру, телекому, авто, рітейлу, FMCG, фінансів, шоу-бізнесу, медіа, інформаційних технологій на ринках В2С і В2В.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - “Заряжены побеждать!”: маркетинговое агентство Digital Choo создало новый язык коммуникации для бренда  Parimatch

“Заряжены побеждать!”: маркетинговое агентство Digital Choo создало новый язык коммуникации для бренда Parimatch

Сильное название, сочные цвета и современные тренды визуального исполнения нового ребрендинга Parimatch были реализованы маркетинговым агентством Digital Choo (DC) в новой кампании для Parimatch

Маркетинг и коммуникации - Бороться с перхотью нужно умеючи!(ВИДЕО)

Бороться с перхотью нужно умеючи!(ВИДЕО)

Главная идея роликов — «Нелепые приспособления, которые помогут вам против перхоти». Трое мужчин пытаются использовать сконструированные ими аппараты, чтобы избавиться ...

Маркетинг и коммуникации - Приложение Burger King уличили в слежке за пользователями

Приложение Burger King уличили в слежке за пользователями

Мобильное приложение Burger King отслеживает пользователей через экран смартфона без их ведома и втайне записывает видео.