8 корисних порад для участі в Креативній Європі

Развитие - 8 корисних порад для участі в Креативній Європі

До Вашої уваги корисні рекомендації від Юлії Федів, очільниці Національного бюро «Креативна Європа», для авторів та ідейних натхненників чудових ініціатив, які можуть перетворитися на успішні кейси — в рамках програми ЄС “Креативна Європа”:

  • Комунікуйте. Якщо в процесі  пошуку коштів ви розумієте, що так і не знайдете коштів дофінансування, краще написати. У вас має бути контактна особа. Пишіть Національному Бюро програми ЄС «Креативна Європа» або напряму в Єврокомісію, запитуючи поради у такій ситуації. Консультація як заповнювати заявку, як формувати бюджет — не буде зайвою.

  • Шукайте допомоги з партнерами. Бюро програми ЄС «Креативна Європа» допомагає знайти міжнародних партнерів. Є внутрішній пошуковик. Наприклад, ви як організація хочете знайти закордонних партнерів, але самі ви не маєте таких контактів. Для цього заповнюйте на сайті програми стандартну форму, надсилаєте — вона поширюється для уже 41 іншої країни.

  • Будьте проактивними. Якщо є фідбек, вас сконтактують. Але найчастіше зв’язок іде напряму до самої організації. Потрібно бути проактивним, оскільки на сайті є база даних тих, хто звертається з інших країн. Можна самому бачити, хто шукає партнера і писати йому безпосередньо. Вибирайте тих, хто справді зацікавлений, а не працює для «галочки». Бо краще працювати в команді, розподіляти між собою обов’язки.

  • Моніторте мережі. Також можна моніторити мережі, які підтримуються «Креативною Європою». Є окремі мережі з галузі архітектури, образотворчого мистецтва і т.д., які об’єднані 100 чи 200 організаціями з усього світу. Основними учасниками є європейські організації, які долучені до цієї мережі, знають про програму «Креативної Європи». Вони і можуть стати вашими потенційними партнерами.

  • Долучайтеся до європейських платформ. Варто і самим долучатися до цих мереж і платформ, так ви отримаєте доступ до баз даних, зможете підвищити  кваліфікацію та ознайомитися з останніми трендами, що існують у вашому секторі в Європі та світі.

  • Відшуковуйте свою унікальність. Коли ви пишете заявку, маєте орієнтуватися в тому, що нове зможете привнести у вашу сферу. При цьому не лише в Україну, але й на європейський рівень. Часто люди приходять із чудовими ідеями, але креативними на теренах України. Європейському грантодавцю важливо бачити, чому він має виділити саме вас серед інших 300-500 організацій з 42 країн.

  • Стежте за трендами. Саме тому ви маєте орієнтуватися що є трендовим в Німеччині, Франції, Іспанії, Португалії та Україні. Поставте собі запитання: а що нового ми принесемо? Може, ви впроваджуєте цифрові технології чи розширюєте аудиторію споживання продукту? А можливо, ви орієнтуєтеся на певну соціальну групу, а до вас цього ніхто ніколи не робив? Це питання і інклюзії, і залучення соціально незабезпечених верств населення, різних вікових груп.

  • Готуйтеся завчасу. У процесі подання заявки усе стандартизовано, аплікаційні форми – стандартні, бюджети – також. Ви можете за рік зайти на сайт, з усім ознайомитися і починати готуватися. І коли тільки оголошують конкурс —  у вас уже все готово, ви лише фіналізуєте та надсилаєте онлайн. Чим більше часу ви витратите, тим ефективніше буде заповнена заявка. Бо аплікаційна форма складає 30 сторінок!

Чим більше враховано цих порад, чим більше диверсифіковано джерела, чим більше секторів задіяно, тим більша ймовірність, що ви будете підтримані програмою «Креативна Європа».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Развитие - Успешное выступление: речевые умения и навыки

Успешное выступление: речевые умения и навыки

В чем заключается особенность процесса говорения? Процесс мышления и процесс вербализации происходит одновременно, но не синхронно. Мысль опережает слово. Это порождает ...

Развитие - Как правильно преподнести свою гениальную идею. Советы психолога

Как правильно преподнести свою гениальную идею. Советы психолога

Вы немало потрудились, разработав всесторонне обоснованные предложения об улучшения работы вашего бизнеса, отдела или подразделения фирмы. Вы постарались, чтобы аргументация, ...

Развитие - От координатора робокопов до главного менеджера аугментаций: какие профессии будут у наших детей?

От координатора робокопов до главного менеджера аугментаций: какие профессии будут у наших детей?

Футурист Рохит Тальвар, а также Стив Уэллс, Александра Уиттингтон, Эйприл Коури и Хелена Калле из исследовательской компании Fast Future назвали несколько профессий, которые с большой вероятностью возникнут в ближайшее десятилетие.