Развитие - Швеція допоможе розвивати ІТ-освіту в Україні

Швеція підписала угоду про співробітництво із шведсько-українською неприбутковою організацією Beetroot Academy щодо 3-річної програми підтримки, що має на меті розвиток ІТ-освіти в Україні.

Організація Beetroot Academy, яка працює в сфері професійної ІТ-освіти, була заснована в 2014 році. Академія надає передові освітні послуги, що відповідають реальним потребам ІТ-ринку. Наразі, Beetroot Academy пропонує 6 ІТ-курсів у 10 українських містах, від Маріуполя на сході до Івано-Франківська на заході. На курсах використовується змішана методологія навчання та професійно викладається англійська мова. Для того, щоб збільшити шанси на успіх кожного студента, на курсах надаються також кар’єрні консультації.

У рамках програми співпраці, Beetroot Academy зможе подвоїти кількість ІТ-шкіл та розширити мережу до 20 локацій в країні, а також розробити нові ІТ-курси з розвитку технічних та комунікаційних навиків. Багато з цих шкіл відкриються в маленьких містах, у тому числі на сході України, що допоможе зміцнити економічний потенціал та конкурентноздатність невеликих міст держави. Завдяки цьому співробітництву, тисячі українців зможуть отримувати ІТ-освіту кожного року, що відкриє для них нові можливості для успіху у вітчизняному ІТ-секторі.

Інформація надана Посольством Швеції в Україні

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Развитие - Чему я научился, просыпаясь в 4:30 утра каждый рабочий день

Чему я научился, просыпаясь в 4:30 утра каждый рабочий день

 2 апреля я сам себе бросил новый вызов. И это был один из важнейших ...

Развитие - Что такое прокрастинация?

Что такое прокрастинация?

Каждому из нас случалось откладывать на потом важные дела, максимально затягивая их выполнение, занимаясь ...

Диагностика маскируемого поведения

Обычно при этом используются психологические «маскирующие средства». Это не простое сокрытие своих истинных качеств ...