Швеція підписала угоду про співробітництво із шведсько-українською неприбутковою організацією Beetroot Academy щодо 3-річної програми підтримки, що має на меті розвиток ІТ-освіти в Україні.

Організація Beetroot Academy, яка працює в сфері професійної ІТ-освіти, була заснована в 2014 році. Академія надає передові освітні послуги, що відповідають реальним потребам ІТ-ринку. Наразі, Beetroot Academy пропонує 6 ІТ-курсів у 10 українських містах, від Маріуполя на сході до Івано-Франківська на заході. На курсах використовується змішана методологія навчання та професійно викладається англійська мова. Для того, щоб збільшити шанси на успіх кожного студента, на курсах надаються також кар’єрні консультації.

У рамках програми співпраці, Beetroot Academy зможе подвоїти кількість ІТ-шкіл та розширити мережу до 20 локацій в країні, а також розробити нові ІТ-курси з розвитку технічних та комунікаційних навиків. Багато з цих шкіл відкриються в маленьких містах, у тому числі на сході України, що допоможе зміцнити економічний потенціал та конкурентноздатність невеликих міст держави. Завдяки цьому співробітництву, тисячі українців зможуть отримувати ІТ-освіту кожного року, що відкриє для них нові можливості для успіху у вітчизняному ІТ-секторі.

Інформація надана Посольством Швеції в Україні

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Еще 5 полезных приложений Google

1) Google Translate app Приложение для тех, кто любит путешествовать. Просто наведите камеру на ...

Комплекс упражнений аутогенной тренировки для самоутверждения

Аутогенная тренировка (AT) — это методика самовнушения, которая позволяет посредством психических процессов, прежде всего представления, ...

Подготовка квалифицированных специалистов — в интересах бизнеса

В августе 2018 года Watsons Украина стала первой среди подписантов, кто завизировал Рабочий учебный ...

Как дизайнеру полюбить программиста. И наоборот

 Дизайнер Facebook Чарли Дитс научился находить с разработчиками общий язык. Оказывается, для этого много ...

Практические советы для успешного проведения собеседования

Какими методами оценки кандидата пользоваться при проведении интервью? Как начать и эффективно провести собеседование? ...

Брэнсон, Кампрад и другие

На прошлой неделе в Киеве побывал один из самых эксцентричных российских бизнесменов — основатель ...