Развитие - В медіашколі Ukraininan Media E – School відкрито набір на навчальний курс «Медіаменеджмент»

UMESchool розпочинає набір на  навчальний курс «Медіаменеджмент», який  стартує наприкінці літа – 29 серпня 2018 року в Києві на базі Незалежної Асоціації Телерадіомовників (НАМ) при підтримці Deutsche Welle Akademie. До навчання запрошуються керівники онлайн-видань, ТВ-каналів та радіостанцій.

 

Терміни навчання

Курс складається з чотирьох модулів. Загальна тривалість курсу – 4 місяці. Кожний модуль включає в себе 3 дні очного інтенсиву (Київ), та чотири тижні – дистанційного навчання з персональним відгуком від тренерів.

Навчання дозволить учасникам поглибити знання щодо медіастратегії, підбору команди, створення, просування та продажу контенту, монетизації ЗМІ та планування фінансової діяльності.

Для реєстрації потрібно заповнити анкету: https://goo.gl/forms/pwsrck3kQISNkro02.

Реєстрація   відкрита до 15 липня.  Кількість місць – обмежена! Відбір учасників відбувається на конкурсній основі.

 Детальний Розклад курсу:

 • 1 модуль 29-31 серпня : Як розвивати стратегію медійного бізнесу?
 • 2 модуль 28-30 вересня: Як створювати, просувати та продавати контент?
 • 3 модуль 26-28 жовтня : Як заробляти гроші нестандартними шляхами та яким чином економити?
 • 4 модуль 23-25 листопада 2018р: Як створити ефективну команду в сучасних медіа?

Тренерами курсу стали досвідчені медіаексперти:

 • Тетяна Репкова, головний тренер курсу, засновниця клубу медіа менеджерів mediamanagersclub.org, автор книги «Новое время», в минулому — директор відділу досліджень та інформаційного менеджменту у Всесвітній асоціації газет  та видавців новин, WAN-IFRA, в Парижі, Франція;
 • Ірина Когут, бізнес-тренер консалтингової компанії «PM Business Solution», викладач НУ “Львівська політехніка“, незалежний консультант, член Української асоціації управління проектами “УКРНЕТ“;
 • Анна Авраменко, спеціаліст в сфері корпоративних фінансів, фінансового та керівничого обліку (податковий облік, бюджетування, фінансовий аналіз),  робота з міжнародними стандартами.
 • Андрій Александров, видавець та редактор «Білоруського журналу». Має ступінь магістра медіа менеджменту ( Весмінський університет, Лондон). Має досвід успішного досвіду в якості журналіста та редактора білоруських незалежних онлайн-видавництв, газет, радіо та телебачення;
 • Роман Сулима, керівник медіа-лабораторії повного циклу «Custom Lab».
  Спеціалізація: кастом паблишинг, контент-маркетинг, бізнес-девелопмент, топ-менеджмент в медіа. Професійний досвід роботи в медіа 20 років, з них 12 років обіймає ТОП-позиції.
 • Галина Янишевська, власниця та керівничка агенції маркетингових технологій МАТЕ, викладачка Львівської бізнес школи, консультантка бізнесу з питань маркетингу і PR.

Що вивчаємо?

Медіа-менеджер сьогодні має поєднувати в собі багатопрофільність та гнучкість. Саме тому, програма курсу Ukrainian Media E-School «Медіа Менеджмент 2018» передбачає значний обсяг практичних занять в сфері стратегічного менеджменту, маркетингу, фінансів та HR.

«Учасники зможуть на основі інструментів стратегічного планування розробити стратегію розвитку своїх медіа-проектів, щоб забезпечити їх стійкість. В результаті курсу кожен буде зможе сам побудувати формулювання місії свого медіа проекту, проаналізувати свій ринок і визначити прямих конкурентів і їх частки на ринку, побудувати бізнес модель, мети і завдання, бізнес план, редакційну політику і концепцію — тобто все, що треба знати топ-менеджеру медіа проекту, який має намір досягти успіх в ринкових умовах», — поділилися думками  тренери  курсу Тетяна Репкова та Андрій Александров.

 Анна Авраменко запрошує учасників курсу подружитися із фінансами: «Ви зрозумієте, як говорити «на одній мові» з бухгалтером і фінансистом. Ви дізнаєтеся, навіщо вам читати (саме читати, а не брати до уваги!) фінансові звіти, що це не тільки легко і просто, а шалено корисно для підвищення ефективності вашої роботи і роботи компанії (і для здоров’я теж 🙂 Ми розглянемо і навчимося використовувати різний інструментарій вам на допомогу, щоб розумно розпоряджатися грошима, заощаджувати їх, де треба, і примножувати, де це можливо, а також щоб прозоро і справедливо оцінювати внесок кожного в досягнення компанії ».

 Галина Янишевська навчить, як зробити так, щоб ваше повідомлення почула і зрозуміла цільова аудиторія?  «….ми навчимося глибоко і правильно сегментувати і таргетувати клієнта. Будемо розбирати його звички, зацікавлення і поведінку «до кісток». Ми навчимося ще краще готувати страву під назвою «контент», створювати його, впроваджувати та продавати. І ось воно — повідомлення, яке наша цільова аудиторія чує і розуміє!»- розказує тренерка курсу.

Отже, на курсу «Медіаменеджмент» ми дамо повний набір знань для успішних зростань як керівників, так і команди.

Секретами успіху ділиться  Ірина Когут: «Сьогодні успіх Компанії залежить не від одного лідера чи керівника, а від Команди. Кожен учасник Команди – це пазл, якщо ці пазли вдало поєднати між собою, використати сильні сторони кожного то вийде не просто група людей, що виконує спільну роботу, а сильна згуртована команда якій немає рівних. Як створити таку Команду, мотивувати її, побудувати ефективну організаційну структуру та створити HR-бренд своєї медіа компанії таким, щоб у Вас працювали найкращі фахівці Ви дізнаєтесь на 4 модулі курсу «Медіа Менеджменту».

Вартість начання складає:

 • Для компаній- членів Незалежної асоціації телерадіомовників : 1000 грн
 • Для всіх інших компаній( які не є членами НАМу): 3000 грн

Контакти: umes@nam.com.ua

Тел: (044)289-25-99.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Развитие - 22 книги, которые следует прочитать перед тем, как уволиться с работы и начать свой бизнес

22 книги, которые следует прочитать перед тем, как уволиться с работы и начать свой бизнес

Недавно меня навещал хороший друг, с которым мы вместе учились в университете. Он до ...

Развитие - Мера контроля и счастья: результаты одного исследования

Мера контроля и счастья: результаты одного исследования

Контроль. Это, казалось бы, незначительное психологическое понятие оказывает, возможно, самое важное влияние на все ...

Развитие - Как настроить свою Facebook-ленту: 6 полезных советов

Как настроить свою Facebook-ленту: 6 полезных советов

Порой Facebook показывает в ленте записи, которым несколько дней отроду или мнения людей, которых ...

Развитие - Лучше создать такой продукт, который полюбят сотни людей, чем такой, который просто понравится тысячам

Лучше создать такой продукт, который полюбят сотни людей, чем такой, который просто понравится тысячам

Сэм Альтман Идея По словам президента Y Combinator Сэма Альтмана, когда партнеры акселератора оценивают ...

Развитие - Развитие бокового зрения и способности к улавливанию деталей

Развитие бокового зрения и способности к улавливанию деталей

1. Перемещение фокуса зрения У нас есть склонность фокусировать внимание на том объекте, о ...

Развитие - Ирина Кузнецова: Можно понимать иностранный текст, не зная половины слов

Ирина Кузнецова: Можно понимать иностранный текст, не зная половины слов

Школа интенсивного обучения Simple School – проект, который достаточно смело вторгается в нишу обучения ...