Видео, Маркетинг и коммуникации - Caparol закликає дихати на повну

Тренд на здоровий спосіб життя прослідковується по всьому світу.

Його головними складовими є правильне харчування, заняття спортом, прогулянки на повітрі та турбота про довкілля. Українці мають подібні особисті запити та активно долучаються до пропаганди натуральних та корисних продуктів. Але чи замислюємося ми про екологічність матеріалів, які нас оточують і з якими ми контактуємо щодня, до-прикладу вдихаючи повітря.

Започаткувати культуру використання тільки безпечних для здоров’я ремонтних матеріалів — саме таке важливе завдання поставила перед собою команда Caparol Україна в комунікаційній кампанії «Дихай на повну! Для тих, хто піклується про здоров’я».

Caparol запустив серію коротких роликів з життя майстрів-мулярів, які використовують безпечні фарби та можуть не тільки працювати цілий день в пофарбованому приміщенні, а й займатися спортом, брати на роботу дитину  та навіть заспокоювати знервованого клієнта дихальними практиками.

Caparol Україна вірить, що започаткована ініціатива матиме відгук серед активних людей та професійних майстрів, та допоможе вести дійсно здоровий спосіб життя і бути впевненим в якості повітря навколо.

Кампанію розроблено агенцією К-П-Д www.k-p-d.com.ua

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Видео, Маркетинг и коммуникации - Зашел как-то Криштиану Роналду чайку попить… (ВИДЕО)

Зашел как-то Криштиану Роналду чайку попить… (ВИДЕО)

Сюжет разворачивается в одном из кафе Мадрида. Звездный форвард заходит в кафе на чашку ...

Видео, Маркетинг и коммуникации - Пиво и ветер перемен (ВИДЕО)

Пиво и ветер перемен (ВИДЕО)

У пива «Балтика 7» давно сложился имидж «пива для успешных людей» – бренд поддерживает ...

Видео, Маркетинг и коммуникации - Adidas начинает печатать кроссовки

Adidas начинает печатать кроссовки

Для производства Futurecraft 4D компания привлекла стартап из Кремниевой долины Carbon, который финансируется венчурной ...